Bradas Pittas gailisi dėl to, kaip baigėsi jo ir Jennifer Aniston santuoka

Bradas Pittas ir Jennifer Aniston
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-18 19:08
Holivudo aktorius Bradas Pittas neseniai prisipažino, kad gailisi dėl kadaise negražiai pasibaigusių jo ir Jennifer Aniston skyrybų. Artimas aktoriaus draugas leidiniui „Us Weekly“ papasakojo, kad „Bradas gailisi dėl to, kad skyrybų proceso metu nebuvo rūpestingesnis“.
Anot jo, B. Pittas neseniai paprašė Jennifer atleidimo ir ji – mielai jam atleido. 

Bradas apsilankė ir praeitą savaitgalį vykusiame J. Aniston 50-ojo gimtadienio vakarėlyje. Artimi šaltiniai teigia, kad šis apsilankymas dramatiškų jausmų Jennifer nesukelė. „Jie apsikabino ir šiek tiek pasišnekučiavo, tačiau Jennifer Bradui išskirtinio dėmesio vakarėlyje neskyrė“. 

Bradas Pittas ir Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.
Bradas Pittas ir Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.

Buvusio vyro dėl romano su Angelina Jolie bei skyrybų Jennifer visai nekaltina ir negaili jam gražių žodžių. Aktorė visuomet tvirtino Bradą labai gerbianti: „Aš iki šiol nuoširdžiai juo žaviuosi ir man vis dar rūpi jo gyvenimas.“ – yra sakiusi ji.

Su gimtadieniu J. Aniston pasveikino ir kitas buvęs jos sutuoktinis Justinas Therouxas. Tiesa, jis buvusią žmoną pasveikino socialinio tinklo paskyroje. „Sveikinu šią stiprią moterį. Stipriai mylinčią, stipriai kilnią ir mokančią stipriai prajuokinti“, – rašė jis.

Nors abi J. Aniston santuokos nutrūko – ji leidiniui „Elle“ neseniai prisipažino, kad nelaiko jų nesėkmingomis.

Jennifer Aniston ir  Justinas Therouxas / Vida Press nuotr.
Jennifer Aniston ir Justinas Therouxas / Vida Press nuotr.

„Mano nuomone, abi mano santuokos buvo labai sėkmingos. O tokia jų pabaiga buvo pasirinkimas, nes mes pasirinkome būti laimingais. Kartais laimė neegzistuoja be tokio susitarimo. Žinoma, mūsų kelyje pasitaikė kliūčių ir ne visos dienos buvo fantastiškos. Tačiau galų gale – mes gyvename tik vieną kartą ir mes neturėtume iš baimės įstrigti tokioje situacijoje“, – kalbėjo ji.

Naujausi straipsniai