Bradas Pittas apie santuoką su Angelina Jolie: „12 pragaro metų“

Bradas Pittas su dabartine savo žmona Angelina Jolie užmezgė santykius dar tada kai buvo susituokęs su Jennifer Aniston / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-29 18:17
Holivudo aktoriai Bradas Pittas (53) ir Angelina Jolie (42) kartu nebegyvena daugiau nei metus. Tiek laiko driekiasi vis naujai atskleidžiamų faktų ir poros veiksmų aptarinėjimo šleifas.

Leidinys „Star“, remdamasis neįvardintu šaltiniu, teigia, kad šiuo metu Bradas Pittas gailisi savo gyvenimą susiejęs su Angelina Jolie. Pragyventą laiką jis pavadino „12 pragaro metų“. Ši frazė pradėta lyginti su filmo „12 vergovės metų“ pavadinimu – juostoje aktorius suvaidino pagrindinę rolę.

Šaltinis paaiškino: „Tas romanas nuo pat pradžių buvo pasmerktas dėl nuolatinių dramų ir pykčio. Tarp jų nebuvo nieko bendra išskyrus aistringą seksą. Jie kruopščiai nagrinėjo savo elgesį su šeimos terapeutais, tačiau tai nepadėjo“.

Teigiama, kad skyrybos – geriausia išeitis vienai garsiausių Holivudo porų, tai išsprendžia visas problemas.

„Jolie ignoravo vyrą, visą dėmesį buvo sutelkusi į vaikus. Jie vienas kitą darė nelaimingais, santuoka buvo tiesiog baisi“, – cituojamas neįvardintas šaltinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai