Bradas Pittas apie besaikį alkoholio vartojimą: „Tai buvo pabėgimas nuo savęs“

Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-03 16:37
Jau daugiau nei metai aktorius Bradas Pittas lankosi anoniminių alkoholikų susitikimuose. Jis neslepia – alkoholizmas privedė iki didžiulių kančių bei gyvenimo permainų. Kai 2016 metais jo žalingi įpročiai ėmė kelti riziką šeimai, garsus aktorius nutarė gydytis. Nors santuokos išgelbėti nepavyko, bet Bradas sako tik dabar pagaliau suvokiantis, kokią milžiniška bėdą jis turėjo.

Pokalbio metu su aktoriumi Anthony Hopkinsu, skirtame naujausiam „Interview Magazine“ numeriui, B. Pittas diskutavo apie alkoholizmo sukeltas problemas ir patikino, kad mokymasis iš savo klaidų yra „tikrasis gyvenimo grožis“. Jis teigė, kad alkoholio vartojimą jis lygino su pabėgimu.

„Tai aš mačiau, kaip išsilaisvinimą, pabėgimą nuo savęs“, – kalbėjo Bradas.

Pireš tai duotuose interviu Pittas pasakojo apie po skyrybų išgyventą laikotarpį. Jis prisipažino, kad seniai reikėjo kreiptis į specialistus, nes turėjo begalę problemų. Jau pusantrų metų B. Pittas visiškai nevartoja alkoholio ir vaikšto į anoniminių alkoholikų susitikimus.

Bradas Pittas/ Organizatorių nuotr.
Bradas Pittas/ Organizatorių nuotr.

„Lankydamasis anoniminių alkoholikų susitikimuose, parodžiau blogąsias savo puses ir tai mane išlaisvino. Tas bjaurios tiesos pripažinimas – didžiulė vertybė“, – teigė B. Pittas.

Anksčiau interviu „GQ style“ žurnale B. Pittas save yra įvardijęs kaip „svaiginimosi profą“.

„Baigęs koledžą neprisimenu dienos, kad nebūčiau vartojęs alkoholio ar rūkęs marichuanos. Visko, išskyrus alkoholį, kai sukūriau šeimą, atsisakiau. Bet net ir pernai aš gėriau per daug. Tai tiesiog tapo problema“, – užsienio žiniasklaidai yra pasakojęs B. Pittas.

2016 metais nutrūko jo ir A. Jolie santykiai. Dėl jų pabaigos B. Pittas kaltino save. Sklido kalbos, kad lėktuve kilęs incidentas, kai jis išgėręs ėmė „auklėti“ savo ir Angelinos atžalą, buvo paskutinis lašas, perpildęs žinomos moters kantrybės taurę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai