Bradas Pittas: „Angelinos Jolie sprendimas dėl dvigubos mastektomijos buvo bauginantis“

Bradas Pittas su dabartine savo žmona Angelina Jolie užmezgė santykius dar tada kai buvo susituokęs su Jennifer Aniston / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-01 13:55
Bradas Pittas patikėjo Angelinai Jolie daryti viską, kas, jos nuomone, buvo būtina, kai ji svarstė galimybę atlikti dvigubą mastektomiją, bet pripažino, kad tai buvo „bauginantis sprendimas“.

Aktorė nusprendė prevenciniais sumetimais 2013 metais pašalinti abi krūtis, nes paaiškėjo, kad ji turi geną BRCA1, kuris nulemia didesnę krūties vėžio riziką.

Šių metų kovą ji ryžosi dar vienai, kiaušidžių ir kiaušintakių pašalinimo, operacijai, ir visais savo išgyvenimais pasidalydavo laiškuose laikraščiui „The New York Times“, stengdamasi kuo plačiau informuoti šiuo sveikatos klausimu.

Dabar, duodami retą bendrą interviu, Angelina ir Bradas, kurie augina šešis vaikus, papasakojo, kaip drauge dorojosi su šiuo kankinančiu procesu.

„Visą operacijų metą žinojau, kad jis palaiko mane ir kad tai nėra dalykas, dėl kuriuo jausiuos mažiau moterimi, nes mano vyras neleis tam nutikti“, – aiškino Angelina televizijos laidos vedėjui Tomui Brokaw.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

„Oskaro“ laureatė, kuri dėl vėžio neteko savo motinos, senelės ir tetos, sulaukė nevienodų visuomenės vertinimų, kai pirmą kartą paskelbė apie savo pasirinkimą, bet nesigaili dėl to, kaip tvarkėsi su situacija.

„Niekada nežinai, kokia bus reakcija – tiesiog turi priimti sprendimus, kuriuos darai gyvenime, – sakė ji. – Padariau sprendimus, kuriuos padariau, nes tikėjau, kad jie man yra geri“.

„Kad ir ką reikia padaryti, kad šeima išliktų kartu ir išliktų kartu kaip įmanoma ilgiau, bus padaryta, – pridūrė Bradas, kalbėdamas apie sunkius žmonos sprendimus. – Tai buvo jos atsakomybė, be abejo. Tai bauginantis sprendimas. Yra daug dalykų, kurie gali pasisukti blogai ir pasisukti daugeliu skirtingų krypčių“.

Aktorių interviu turi būti parodytas pirmadienį per ryto laidą „Today“.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.