Bradas Pitas Angelinai Jolie iškėlė ultimatumą: „Skyrybų vilkinimas jai tapo žaidimu“

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-15 14:44
Nors atrodė, kad garsiosios Holivudo poros, Brado Pitto ir Angelinos Jolie, santuokoje netrukus galutinai bus padėtas taškas – drama tęsiasi.
Užsienio žiniasklaida skelbia, kad B. Pittas iškėlė paskutinį ultimatumą žmonai – kuo skubiau pasirašyti skyrybų dokumentus arba ji nukentės finansiškai. Anot B. Pitto, A. Jolie specialiai vilkina skyrybų bylą.

„Jis buvo labai kantrus visą skyrybų procesą nepaisant to, kad kartais buvo spaudžiamas į kampą. Tačiau jo kantrybės taurė persipildė ir nors jis yra pakankamai ramus žmogus – nebenori, kad iš jo būtų tyčiojamasi. Jam jau bloga nuo to, kad Ange (A. Jolie – red. ) mėnesių mėnesius vilkina skyrybų bylą. Jam atrodo, kad toks jos elgesys tampo žaidimu“, – „The Sun“ kalbėjo artimas Brado draugas.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.

Visiems žinoma, kad prieš trejus metus skyrybų procesą pradėjusi įtakingoji pora ilgai negalėjo pasidalyti kuriam atiteks atžalų globa. Kova buvo tokia nuožmi, kad iš jos pasitraukė net visa ko Holivude mačiusi Jolie advokatė Laura Wasser: buvę mylimieji negailėjo vienas kitam negailestingų žodžių, reikalavimai irgi buvo griežti (teigta, kad Angelina trokšta vienvaldės globos, o Bradas nori ją dalytis).

Žmonės.lt, primena, kad pora augina augina šešis vaikus – sūnų Maddoxą (16), Paxą (14), dukras Shiloh, Zaharą (13), Shiloh (11) ir dvynukus Vivienne bei Knox (9).

Naujiena, kad B. Pittas ir A. Jolie nori nutraukti santuoką pasklido 2016-ųjų rudenį.

Angelinai Jolie tai buvo trečioji santuoka: 1996–1999 m. ji buvo susituokusi su Jonny Lee Milleriu, o 2000–2003 m. – su Billy Bobu Thorntonu. Bradui Pittui – antroji 2000–2005 m. jis buvo vedęs Jennifer Aniston.

Naujausi straipsniai