Bradą Pittą užpuolęs ukrainietis savo kaltės nepaneigė

Bradas Pittas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-31 14:07
Šiurkščiais pokštais pagarsėjusiam ukrainiečiui, kuris smogė į veidą aktoriui Bradui Pittui per filmo „Piktadarės istoriją“ premjerą Los Andžele, buvo liepta laikytis atokiai nuo renginių su garsenybėmis, tačiau penktadienį jis padarė pareiškimą, kuriame nei pripažino, nei paneigė savo kaltę dėl to užpuolimo.

25 metų Ukrainos televizijos veikėjui Vitalijui Sediukui, įgijusiam abejotiną šlovę dėl savo išpuolių prieš žvaigždes per įvairius renginius, buvo pateikti kaltinimai – dėl sumušimo, užpuolimo, įstatymus pažeidžiančios veiklos ir teatro renginio sutrikdymo.

Jis neužginčijo savo kaltės dėl sumušimo ir neteisėtų veiksmų, o kiti kaltinimai buvo panaikinti pagal susitarimą su teismu.

Teismas skyrė V.Sediukui 20 parų viešųjų darbų ir 36 mėnesių bandomąjį laikotarpį. Jam taip pat nurodyta būti ne arčiau nei už 500 jardų (apie 460 metrų) nuo bet kokių renginių su garsenybėmis, įskaitant šou ir premjeras, taip pat laikytis atokiai nuo B.Pitto ir jo partnerės Angelinos Jolie, sakė Los Andželo apygardos prokuratūros atstovas Robas Wilsonas.

Ukrainiečiui taip pat nurodyta dalyvauti 52 psichologinių konsultacijų seansuose. Jis vėl turės stoti prieš teismą liepos 8-ąją.

V.Sediukas peršoko per užtvarą ant raudonojo kilimo per trečiadienį Holivude vykusią filmo premjerą, kurioje B.Pittas dalyvavo kartu su jo „Piktadarės istorijos“ žvaigžde A.Jolie ir dalijo autografus gerbėjams.

Policija nurodė, kad V.Sediukas smogė B.Pittui į veidą ir buvo iškart suimtas.

B.Pittas smarkiai nenukentėjo ir toliau dalijo autografus po to incidento, tačiau paprašė, kad teismas įpareigotų V.Sediuką prie jo nesiartinti.

Per ankstesnius incidentus V.Sediukas mėgino palįsti po suknele aktorei Americai Ferrerai, kai ji pozavo nuotraukoms Kanų kino festivalyje, įsiveržė į sceną dainininkei Adele sakant padėkos kalbą per „Grammy“ muzikos apdovanojimų ceremoniją, taip pat pelnė antausį nuo Holivudo žvaigždės Willo Smitho, kai ukrainietis pabučiavo aktorių per premjerą Maskvoje.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai