Boriso Johnsono žmona Carrie laukiasi antro vaiko: džiugi žinia – po patirto persileidimo

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (57) ir jo žmona Carrie Symonds (33) laukiasi antro vaiko, praneša dailymail.co.uk.

Šis nėštumas – itin lauktas, mat šių metų pradžioje porai teko itin skaudi patirtis: Carrie patyrė persileidimą.

Apie laukiamą šeimos pagausėjimą premjero žmona pati paskelbė instagrame. Moteris patikslino, kad antroji juodviejų atžala šį pasaulį turėtų išvysti gruodį.

Ponia Johnson taip pat emocingai paatviravo, kad jai skauda širdį dėl šių metų pradžioje patirto persileidimo.

2020 metų balandį ji pagimdė pirmąjį poros vaiką Wilfredą Lawrie Nicholasą Johnsoną.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas ir jo 23 metais jaunesnė mylimoji Carrie Symonds susituokė gegužės pabaigoje.

Pagal tuo metu Jungtinėje Karalystėje buvusias karantino taisykles ceremonijoje galėjo dalyvauti apie 30 žmonių. Būtent tiek asmenų susirinko ir į slaptas B.Johnsono ir C.Symonds vestuves. Tiesa, ceremonijoje dalyvavo tik poros artimiausi šeimos nariai ir bičiuliai.

Kiek vėliau buvo paviešinta ir jauki vestuvių akimirka.

Tiesa, iki slaptos vestuvių ceremonijos Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds buvo pirmoji pora, kuri oficialioje JK ministro pirmininko rezidencijoje Londono Dauningo gatvėje gyveno nesusituokusi.

Primename, kad pora susižadėjo praėjusių metų vasarį. Sužadėtuvės įvyko romantiškos kelionės metu Karibuose. Tuo metu taip pat pranešta, kad jiedu laukiasi savo pirmojo bendro vaiko. 

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds / Scanpix nuotr.

Trečioji santuoka

B.Johnsonas anksčiau buvo dukart vedęs. Su antrąja žmona teisininke Marina Wheeler, su kuria išsiskyrė 2018 metais, jis susilaukė keturių atžalų. Oficialiai jo skyrybų procesas baigėsi tik praėjusių metų lapkritį.

Taip pat pranešama, kad B.Johnsonas turi dar vieną nesantuokinę dukterį.

C.Symonds, buvusi Konservatorių partijos komunikacijos vadovė, poros sūnų pagimdė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai B.Johnsonas išėjo iš intensyvios terapijos skyriaus, kur gydėsi susirgęs sunkia koronaviruso forma.

Neseniai pora atsidūrė skandalo centre dėl brangiai kainavusios premjero rezidencijos Dauningo gatvėje remonto. Buvo atliekamas tyrimas dėl įtarimų, kad šiam tikslui panaudotos vieno Torių partijos finansinio rėmėjo lėšos nebuvo tinkamai deklaruotos.

Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau