Borisas Johnsonas išleistas iš intensyviosios priežiūros skyriaus

Borisas Johnsonas / SCANPIX nuotr.
BNS
Šaltinis: Žmonės
AA

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas ketvirtadienį buvo perkeltas į įprastą palatą iš ligoninės intensyviosios priežiūros skyriaus, kur buvo gydomas dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19, skelbia BBC.

55-erių B.Johnsonas į intensyviosios terapijos skyrių buvo perkeltas pirmadienį, kai pablogėjo jo būklė. Anksčiau pranešta, kad premjerui buvo tiekiamas deguonis, tačiau dirbtinės plaučių ventiliacijos neprireikė. 

Dauningo gatvės atstovas ketvirtadienį pranešime nurodė, kad B.Johnsonas „šį vakarą buvo pekeltas iš intensyviosios priežiūros skyriaus atgal į palatą, kur jis bus atidžiai stebimas ankstyvajame sveikimo etape“.

B.Johnsonas yra aukščiausio rango pasaulio lyderis, susirgęs COVID-19. Pirmadienio vakarą jis buvo perkeltas į intensyviosios terapijos skyrių ir tai buvo precedento neturintis atvejis, kai nepaprastosios padėties metu vyriausybės vadovui prireikia intensyviosios slaugos.

Premjeras sekmadienį vakare buvo paguldytas į Šv. Tomo ligoninę Londone dėl išliekančių ligos simptomų – kosulio ir pakilusios temperatūros, praėjus 10 dienų po to, kai jam buvo diagnozuota COVID-19.

Infekcija nustatyta prieš dvi savaites

Konservatorių lyderis kovo 27-ąją pranešė, kad jam buvo nustatyta koronaviruso infekcija. Nuo tada B.Johnsonas laiką leido izoliavęsis savo bute, esančiame virš oficialaus biuro Dauningo gatvėje.

B.Johnsono sužadėtinė 32-ejų Carrie Symonds, kuri laukiasi jųdviejų kūdikio, taip pat juto Covid-19 infekcijos simptomus. Po septynių dienų saviizoliacijos jos būklė pagerėjo.

Skaitykite daugiau