Bondo žvaigždė Danielis Craigas pagerbtas Holivudo šlovės alėjoje

Danielio Craigo žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje / „Scanpix" nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Ši savaitė Danieliui Craigui (53) – ypatinga. Įvyko ne tik paskutinio filmo, kuriame Džeimsą Bondą įkūnijo būtent jis, premjera. Jis taip pat tapo 2704-ąja garsenybe, pagerbta žvaigžde Holivudo šlovės alėjoje Kalifornijoje.

Kaip rašo BBC, ypatinga plytelė su žvaigžde ir aktoriaus vardu atidengta šalia Holivudo bulvaro 7007, taip užsimenant apie legendinį britų šnipo kodinį numerį.

Vos už kelių metrų galima rasti ir kito aktoriaus, kuriam teko garbė vaidinti Džeimsą Bondą, sero Rogerio Moore’o žvaigždę. Slaptąjį agentą nuo 2006 m. vaidinęs Danielis Craigas sakė, kad jam „didelė garbė būti mindžiojamam Holivude“.

Danielis Craigas / „Scanpix" nuotr.

Žvaigždės atidengimo ceremonijoje be Danielio Craigo dalyvavo ir prodiuseriai Michaelas G. Wilsonas bei Barbara Broccoli, taip pat naujausiame filme „Mirtis palauks“ vaidinęs Rami Malekas.

„Michaelai Wilsonai ir Barbara Broccoli, dėkoju jums iš visos širdies, nes be jūsų manęs šiandien čia nebūtų“, – ceremonijoje dėkojo Danielis Craigas.

Michaelas G.Wilsonas, Danielis Craigas, Barbara Broccoli, Rami Malekas / „Scanpix“ nuotr.

Veiksmo juosta „Mirtis palauks“ sulaukė didžiulių kritikų pagyrų ir per premjerinį savaitgalį Jungtinėje Karalystėje uždirbo daugiausiai iš visų Džeimso Bondo filmų, nors jo pristatymas ne kartą buvo nukeltas dėl koronaviruso pandemijos.

„Jei laimė būtų matuojama supančiais žmonėmis, tada aš, šį šaligatvį besidalinantis su visomis tomis legendomis, esu labai labai laimingas. Nuoširdžiai dėkoju“, – toliau kalbėjo aktorius.

Danielio Craigo žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje / „Scanpix" nuotr.
Danielis Craigas / „Scanpix" nuotr.
Skaitykite daugiau