Bolivudo žvaigždė Salmanas Khanas išteisintas dėl žmogaus gyvybę nusinešusio eismo įvykio

Salmanas Khanas išeina iš teismo Mumbajuje / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-10 14:41
Indijos teismas ketvirtadienį visiškai išteisino Bolivudo žvaigždę Salmaną Khaną dėl prieš 13 metų įvykusio incidento, kai aktorius mirtinai suvažinėjo vieną benamį ir pabėgo iš įvykio vietos. Teismas panaikino visus kaltinimus po to, kai garsenybė apskundė jo kaltę pripažinusį nuosprendį.

Bombėjaus Aukštasis teismas nurodė, kad žemesnės instancijos teismas suklydo, kai gegužę išnagrinėjęs bylą pripažino S.Khaną kaltu dėl netyčinės žmogžudystės ir vėliau skyrė jam penkerius metus laisvės atėmimo.

„Apeliacija yra leidžiama, o ankstesnis teismo sprendimas panaikinamas ir atidedamas į šalį. Salmanas Khanas išteisinamas pagal visus kaltinimus“, – paskelbė teisėjas Anilas Ramchandra Joshi.

A.R.Joshi sakė, kad prokurorai „nesugebėjo neabejotinai įrodyti“, kad S.Khanas vairavo visureigį apsvaigęs nuo alkoholio, kai mašina dideliu greičiu užlėkė ant gatvėje prie vienos kepyklos miegojusių benamių per incidentą, įvykusį 2002 metų rugsėjį viename Mumbajaus priemiestyje.

Padienis darbininkas Nurulah Mahbobas Sharifas žuvo, o dar keturi kiti žmonės buvo sužeisti, kai S.Khano automobilis užvažiavo ant šaligatvio prabangiame Mumbajaus priemiestyje Bandra Veste.

S.Khanas visuomet neigė vairavęs tą automobilį ir tvirtino, kad dėl avarijos kaltas jo vairuotojas. Aktorius, sukūręs vaidmenų milžiniško populiarumo sulaukusiuose filmuose, tokiuose kaip „Bebaimis“, per tą incidentą pabėgo iš avarijos vietos.

Žemesnės instancijos teismas gegužę pripažino S.Khaną kaltu pagal visus kaltinimus, tarp jų – dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio ir neturint vairuotojo pažymėjimo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tačiau A.R.Joshi, pirmininkavęs apeliaciniam procesui, sakė, kad teismas suklydo, kai atsižvelgė į incidento liudininkų, iškviestų prokurorų, parodymus.

Aktoriaus vairuotojas anksčiau šiais metais teisme sakė, kad automobilį vairavo jis ir kad avarija įvyko sprogus priekinei kairei padangai – tuomet automobilį suvaldyti ir sustabdyti tapo itin sunku.

S.Khano apsaugos grupei priklausęs konsteblis savo pareiškime policijai nurodė, kad neblaivus aktorius nesuvaldė automobilio, važiuodamas apie 90 km per valandą greičiu.

Vienas iš gatvėje miegojusių padienių darbininkų, sužeistų per tą avariją, savo pareiškime teigė: „Salmanas buvo toks girtas, kad pargriuvo“.

Tačiau S.Khano advokatai tikino, kad žvaigždė visą vakarą gėrė tik vandenį ir kad jis po avarijos išlipo pro vairuotojo pusės duris, nes keleivio pusėje durys buvo užstrigusios.

Be to, jie sakė, kad auka – N.M.Sharifas – žuvo mėginant patraukti automobilį, o ne per pačią avariją.

49 metų S.Khanas suvaidino daugiau negu 100 kino ir televizijos filmų po to, kai pirmąkart išgarsėjo dėl vaidmens kino juostoje „Aš įsimylėjau“ 9-ame dešimtmetyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai