Bolivudo superžvaigždei Amitabhui Bachchanui ir jo sūnui diagnozuota COVID-19

Amitabhas Bachchanas su sūnumi Abhisheku Bachchanu / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-07-12 11:44
Bolivudo superžvaigždei Amitabhui Bachchanui ir jo sūnui testais nustatytas naujasis koronavirusas, jie su vidutinio sunkumo simptomais paguldyti į ligoninę Mumbajuje, sakoma sekmadienį paskelbtame privačios Nanavati ligoninės pareiškime.

Jame nurodoma, kad 77 metų A. Bachchano būklė stabili, jis izoliuotas. Šeštadienį pats aktorius tviteryje parašė, kad jam testais nustatytas koronavirusas, ir paprašė žmonių, bendravusių su juo per pastarąsias 10 dienų, pasitikrinti. 

Jo 44 metų sūnus Abhishekas Bachchanas šeštadienį vakare tviteryje pranešė, kad buvo paguldytas į ligoninę jam diagnozavus COVID-19.

„Mes abu su vidutinio sunkumo simptomais paguldyti į ligoninę. Visų prašau... nepanikuoti“, – pridūrė jis.

Vyresnysis Bachchanas per pastaruosius penkis dešimtmečius yra suvaidinęs daugiau kaip 200 Indijos filmų. Jis taip pat yra buvęs politikas ir televizijos laidų vedėjas.

Bachchanai dažnai pavadinami pirmąja Bolivudo šeima. Vyresniojo Bachchano žmona Jaya taip pat yra aktorė. Jų sūnus ir marti, 1994 metų „Mis Pasaulis“ Aishwarya Rai Bachchan, taip pat yra Bolivudo superžvaigždės.

Leonardo DiCaprio ir Amitabhas Bachchanas  / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Leonardo DiCaprio ir Amitabhas Bachchanas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aishwaryai Rai taip pat nustatytas koronavirusas

Bolivudo superžvaigždei Aishwaryai Rai testais nustatytas koronavirusas, sekmadienį, po žinios apie jos vyrą ir uošvį, naujienų agentūrai AFP sakė vienas Mumbajaus miesto pareigūnas.

A. Rai ir jos 44 metų sutuoktinio aštuonerių metų dukra Aaradhya taip pat užsikrėtė naujuoju koronavirusu, sakė minėtas miesto pareigūnas, kuris nesutiko viešinti savo pavardės.

Aishwarya Rai su dukra / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Aishwarya Rai su dukra / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai