Bokso treniruotėmis susižavėjęs modelis Karolina Toleikytė: „Svarbiausia jausti saiką“

Karolina Toleikytė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-12 15:19
Modelio darbas ir bokso treniruotės iš pirmo žvilgsnio atrodo sunkiai suderinami dalykai? Tik ne Karolinai Toleikytei. Norėdama palaikyti gerą kūno formą, manekenė tris kartus per savaitę po dvi valandas praleidžia tailandietiškų kovų treniruotėse.

Tiesa, nors šiuo metu Karolina darbo reikalais išvykusi į Honkongą, ten ji vos prieš kelias dienas pozavo išskirtinėje „Disney“ fotosesijoje, kuri pasirodys Honkongo žurnale „Legend“.

Tačiau vos ištaikiusi progą ji visuomet randa laiko mankštai. Ypač, jei tai kovos menų treniruotė.

Ir nors iš pirmo žvilgsnio tailandietiškas boksas atrodo gana vyriška sporto šaka, Karolina įsitikinusi, kad viskas priklauso nuo požiūrio. Esą šiais laikais bokso ringe pamatyti moterį galima ne ką rečiau nei baletą šokantį vyrą.

Ar Karolina treniruotėse nejaučia nejaukių vyrų žvilgsnių dėl, kad  boksas – labiau vyriška nei moteriška sporto šaka? „Anaiptol. Vyrai atkreipia dėmesį nebent dėl to, kad pamato sporto salėje gražią merginą“, – juokiasi ji.

Sportas merginos gyvenime jau spėjo tapti neatsiejama gyvenimo dalimi, ne ką mažiau svarbia, nei sveika, subalansuota mityba bei kokybiškas miegas. „Jei visi šie dalykai yra protingai derinamai, jei viskam randama laiko ir režimas yra geras, tuomet gyvenime ima sektis“, – įsitikinusi ji.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Muay Thai boksas į Karolinos gyvenimą atėjo netikėtai. Kaip pati sako, tiesiog tam tikru momentu susipažino su treneriu, kuris ją įkvėpė šiam sportui.

„Ne aš atradau boksą, o jis mane susirado. Treneris man pasiūlė, man patiko ir pasilikau. Labai susižavėjau šiuo sportu. Kadangi esu modelis ir nesiekiu užsiauginti raumenų, treniruotę teko šiek tiek adaptuoti individualiai. Pavyzdžiui, nemankštinu šoninių raumenų, kad išliktų daili talija, kad netapčiau rėmu. Kita vertus, svarbiausia  jausti saiką“, – pasakoja Karolina.

Radusi laisvą minutę mergina neretai šoka į sportinius batelius ir po bokso treniruočių. Ją žavi bėgimas, todėl gyvendama šalia ežero, neretai išbėga palakstyti aplink. „Atstumas aplink jį – 3 kilometrai. Tai labai optimalus atstumas. Nesiekiu tapti sportininke, nesiplėšau, man užtenka tokios distancijos, todėl kartais išnešu sportbačius prasivėdinti“, – šypteli Karolina.

Pasak jos, kiekvienas turi atrasti sau patinkančią veiklą, o tuomet ir treniruotės tampa efektyvesnės. „Svarbiausia – viską daryti dėl savęs“, – įsitikinusi ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolina Toleikytė Honkonge pozavo pasakiškoje „Disney“ fotosesijoje

TAIP PAT SKAITYKITE: Po dar vieno skandalo Jolanta Leonavičiūtė išsikrovė treniruotėje: „Na, nuoga ir ką?“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama