Boksininkas Vladimiras Klyčko atsikovojo aktorės Hayden Panettiere meilę?

Vladimiras Klyčko ir Hayden Panettiere / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-20 18:51
Aktorė Hayden Panettiere (23) savo gyvenime nesivadovauja posakiu, kad antrąkart į tą pačią upę neįbrisi. Kalbama, kad mergina atnaujino savo santykius su buvusiu savo mylimuoju Ukrainos boksininku Vladimiru Klyčko (36).

Antrą kartą vos per kelis savaites serialo „Nashville“ aktorė apsilankė Floridoje, kur susitiko su boksininku. Užsienio žiniasklaidą apskriejo nuotraukos, kurioje porelė pagauta jaukiai pietaujanti, o jų tarpusavio ryšys atrodė daugiau nei draugiškas. Pora sėdi apsikabinusi, aktorė laiko Vladimiro ranką.

Čia galite pamatyti Hayden ir Vladimiro pirmadienio pasimatymo nuotraukas.

H.Panettiere praėjusių metų gruodžio mėnesį po pusantrų metų draugystės išsiskyrė su vaikinu Scottu McKnightu.

Kitose nuotraukose, kurias išpublikavo Dailymail.co.uk, matyti, kaip garsiam boksininkui pavyko atsikovoti Hayden meilę. Paparacai jį įamžino plaukiojantį banglente ir demonstruojantį įspūdingus raumenis, kurie tikrai daro moterims įspūdį. Tuo tarpu Hayden vedžiojo naująjį boksininko augintinį.

Visgi, praėjusį mėnesį mergina portalui Tmz.com neigė, kad susitaikė su buvusiu mylimuoju. „Mes buvome draugais net penkerius metus, todėl dabar esame tikrai geri bičiuliai“, – sakė Hayden, tačiau paparacų nuotraukos byloja ką kitą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai