Boksininkas Egidijus ir Vitalija Kavaliauskai susilaukė pirmagimio

Egidijus ir Vitalija Kavaliauskai/Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-13 08:32
Profesionalus boksininkas, olimpietis Egidijus Kavaliauskas kartu su žmona Vitalija Kavaliauskiene gyvena džiugiomis nuotaikomis. Jiedu susilaukė pirmosios atžalos.

Tėvu tapęs Egidijus Kavaliauskas puikiomis naujienomis pasidalino ketvirtadienį socialiniame tinkle „Instagram“. Čia jis paskelbė komentarą apie tai, kad prasidėjo svarbiausias jo gyvenimo etapas ir kartu pasidžiaugė savo žmona Vitalija.

E. Kavaliauskas – vienas žinomiausių mūsų šalies boksininkų, kurį laiką gyvenęs Kalifornijoje.

„Vaikystėje daugiau išdykaudavau sporto salėje nei treniruodavausi, o paauglystėje nebenorėjau laikytis griežto sportinio režimo, todėl nutariau su sportu atsisveikinti. Tačiau tvarką padarė ir lemiamą žodį tarė tėtis – jam už tai esu labai dėkingas“, – portalui Žmonės.lt pasakojo E. Kavaliauskas.

Į kikbokso treniruotes jį atsivedė tuo metu sportininkus šio kovos meno mokęs Arūnas Kavaliauskas. Savo atžalą sporto salėje jis iš arti stebėjo iki maždaug 13 metų. Būtent tuo laiku nuspręsta, kad Egidijus daugiau gali pasiekti bokse. 16 metų jis tapo Europos jaunių čempionato bronzos medalio laimėtoju – tai buvo pirmas jo solidus iškovotas medalis. Vėliau laukė dar daugiau darbo treniruotėse, dalyvavimas dviejose olimpiadose ir... viską pakeitusi pažintis.

 

Egidijus Kavaliauskas/Mariaus Žičiaus nuotr.
Egidijus Kavaliauskas/Mariaus Žičiaus nuotr.

Tuo metu, kai pirmą kartą pasišnekėjo su sporto vadybininku Egidijumi Klimu, boksui savo ateitį patikėjęs kaunietis jau buvo pabaigęs studijas Lietuvos sporto universitete (LSU) ir ruošėse būsimam Pasaulio čempionatui. Iš bendravardžio jis sulaukė pasiūlymo pasirengimą svarbioms rungtynėms perkelti į JAV, tačiau su tuo nesutiko E. Kavaliausko treneriai. Klausimą dėl treniruočių už Atlanto boksininkas ir būsimas jo vadybininkas dar kartą aptarė po 2012 metų olimpiados.

„Pasidomėjęs situacija priėmiau sprendimą boksu užsiimti profesionaliai, todėl išvykau gyventi į Kaliforniją“, – sakė pašnekovas.

Egidijus ir Vitalija Kavaliauskai/Asmeninio archyvo nuotr.
Egidijus ir Vitalija Kavaliauskai/Asmeninio archyvo nuotr.

Naujausi straipsniai