Boksininkas D. Šemiotas pasidalijo pažinties su žmona istorija: „Viskas vyko tarsi filme“

Daugirdas Šemiotas su žmona Kristina
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-27 10:10
17 metų bokso ringe praleidęs sportininkas Daugirdas Šemiotas gali džiaugtis ne viena įvairių tarptautinių čempionatų pergale. Laimė jo neaplenkė ir širdies reikaluose, mat su žmona Kristina jiedu gali džiaugtis jau penkiolika metų trunkančia santuoka.

Kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ žinomas vyras atskleidė ir pasaką primenančią jo bei mylimosios pažinties istoriją.

„Su žmona susipažinome dar pirmoje klasėje. Kuomet keitėme mokyklas, išsiskyrėme, tačiau po daug metų vėl susitikome. Pradžioje net nepažinome vienas kito, teko vaikystės nuotraukas albumuose atversti. O dabar jau 15 metų esame vedę, nors pažįstami nuo šešerių metukų“, – laidoje atviraus Daugirdas.

Daugirdas neslepia, jog tapus profesionaliu sportininku, savo laisvalaikį privalėjo paaukoti treniruotėms bei varžyboms. Tačiau nepaisant visų gyvenimo iššūkių žinomą vyrą visuomet palaikė žmona Kristina, su kuria sportininkas kartu skaičiuoja krištolines vestuvių metines.

Ne vieną dešimtmetį sportuojantis boksininkas Daugirdas Šemiotas įsitikinęs, jog su šia sporto šaka turėtų susipažinti kiekvienas paauglys, todėl džiaugiasi, jog aktyvus gyvenimo būdas vis labiau populiarėja.

„Gyvenimo tempas šiomis dienom pas kiekvieną yra įtemptas ir sunku atrasti to laiko sveikatai, sportui. Tačiau turime suprasti, jog be sveikatos nebus tolimesnio gyvenimo. Kiekvienas žmogus turi pirmiausiai išsikelti tikslą, ko jis nori ir tada pradėti sportuoti. Nes kitaip po poros savaičių viskas bus numesta, o kuomet yra užsispyrimas, tikslas ir priežastis, dėl ko to reikia, tuomet kitaip ir sportuojasi“, – laidoje pasakos Daugirdas.

Žinomas boksininkas savo užsidegimu su bendraminčiais dalijasi ne tik televizoriaus ekrane, bet ir savo vardo „Daugirdas GYM“ sporto klubo salėse bei specializuotose stovyklose.

Gražia meilės istorija pasidalins ir Daugirdo kulinarinės kovos priešininkas, krepšininkas Paulius Beliavičius – jo ir žmonos Eglės pažintis taip pat mena mokyklos laikus.

„Susipažinau su žmona mokykloje, 10 ar 11 klasėje, kuomet vidury mokslo metų į klasę atėjo žavi naujokė. Pradžioje buvome geri draugai, daug laiko praleisdavome bendroje kompanijoje, tačiau po daug metų, kuomet pradėjome draugauti ir išsišnekėjome, tai man nuo pat pirmos dienos ji jau krito į akį ir aš jai taip pat“, – pasakos krepšininkas.

Šiuo metu sparčiai populiarėjančios krepšinio šakos „3x3“ atstovas Paulius džiaugiasi pasiektais rezultatais ir tikina atkakliai besiruošiantis artėjančioms atrankoms į olimpines žaidynes.

„Šią krepšinio šaką jau priėmė į olimpinį ciklą ir 2020 metų Tokijo olimpiadoje jau bus ši rungtis. Mes neseniai oficialiai išgirdome, jog patekome į atranką, kur turėsime šansą bandyti patekti ir į olimpines žaidynes. Pagal reitingus mūsų komanda užima 6-tą vietą pasaulyje. Yra kur tobulėti, tačiau rezultatu esame patenkinti“, – laidoje teigs Paulius.

Prisiminimais šeštadienio rytą dalinsis ir šios kulinarinės dvikovos teisėjas, krepšininkas ir Pauliaus kolega Aurelijus Pukelis. Vyras tikina, jog pirmosios treniruotės su treneriu Daugirdu jis nepamirš visą savo gyvenimą.

„Pirmąją treniruotę su Daugirdu manau prisiminsiu visą likusį gyvenimą, nes tai buvo labai sunki treniruotė. Galbūt buvau mažai jai pasiruošęs, vėliau prie tokių krūvių pripratau, tačiau ta pirmoji treniruotė įsiminė ilgam ir išliks amžinai“, – laidoje pasakos Aurelijus.

Kaip sportininkai išgyvena pralaimėjimus, kokius patiekalus gamina virtuvėje, kaip randa laiko tarp treniruočių laisvalaikiui ir kuris – Daugirdas ar Paulius – geresnis kulinaras –  paaiškės jau šį šeštadienį 8:30 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

Naujausi straipsniai