„Bohemijos rapsodija“: aktorius R. Malekas yra kaip iš akies trauktas Freddie Mercury, bet kas iš tikrųjų dainuoja?

Kadrai iš muzikinės biografinės dramos „Bohemijos Rapsodija“ (orig. „Bohemian Rhapsody“). / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-22 09:35
Muzikiniai filmai šiuo metu išgyvena aukso amžių – dar nespėjus nusivalyti ašarų po filmo „Taip gimė žvaigždė“, kitais metais laukia Eltono Johno biografinio filmo premjera ir, žinoma, dar šį rudenį pasirodys muzikinė biografinė drama „Bohemijos rapsodija“ (orig. „Bohemian Rhapsody“), pasakojanti grupės „Queen“ bei jų nepakartojamo lyderio ir vokalisto istoriją.

Pažiūrėjus filmo anonsą tampa akivaizdu, jog pagrindinis filmo aktorius Rami Malekas – kaip du vandens lašai primena F. Mercury. Ir vis dėlto, R. Maleko teigimu, jis bijojo imtis šio vaidmens, nors sunku įsivaizduoti labiau tinkamą kandidatą.

„Kai aš gavau šį vaidmenį, aš pamaniau „O, Dieve, tai gali būti karjerą nusakantis pasirodymas“. O maždaug po dviejų minučių aš pamaniau „Tai gali būti karjeros žudikas“. Aš nejuokauju. Jei nepataikysi, turėsi rimtų problemų.“ – sakė R. Malekas.

Prispaustas žiniasklaidos papasakoti išsamiau apie filmo gamybą, aktorius prasitarė, jog filme klausydami grupės „Queen“ muziką išgirsime ir R. Maleko balsą.

„Aš dainuosiu šiek tiek, kodėl ne?“ – atsakė aktorius.

Nors filmo anonse yra girdimas Freddie Mercury balsas, pačiame filme iš tikro girdėsime ir R. Maleko balso stygas.

„Tai yra kelių balsų susivienijimas.“ – sakė Rami Malekos.

„Tačiau daugiausia, tikiuosi aš ir visi kiti, kad mes išgirsime kuo daugiau Freddie. Manau, kad tai yra visų mūsų tikslas.“ – teigia aktorius.

Kelių balsų susivienijimas yra R. Maleko ir Kanados dainininko Marco Martelio balsų derinys. Tai, kad girdėsime ir Rami Maleko balsą džiugina, nes aktorius iš tiesų nuėjo ilgą kelią, kad įsikūnytų į sunkiai atkartojamą scenos karalių.

Aktoriaus R. Maleko teigimu, jis praktikavosi vaidinti Freddie Mercury su netikrų dantų rinkiniu dar prieš pradedant filmavimo darbus. Vėliau jam teko dainuoti priešais tikrus grupės „Queen“ narius, kas turėjo būti viena iš sudėtingiausių atrankų aktoriaus karjeroje.

Muzikinė biografinė drama „Bohemijos rapsodija“ kinuose nuo lapkričio 2 d.

Filmo anonsas:

Naujausi straipsniai