„Bohemiečių“ operos VU kieme nepraleido ir pirmoji šalies pora

Diana ir Gitanas Nausėdos „Vilnius City Opera“ spektaklyje „Faustas“/ Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
Autorius: VCO informacija
Publikuota: 2020-07-30 11:58
Šią savaitę gausią publiką pritraukusius „Vilnius City Operos“ „Fausto“ spektaklius aplankė ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene.

Teatrui neabejingas valstybės vadovas prisijungė prie eilėmis nuo VU iki pačios Prezidentūros kelias dienas iš eilės besirikiavusių žiūrovų. Po spektaklio G. Nausėda su žmona asmeniškai susitiko ir pasveikino spektaklyje pasirodžiusius VCO solistus, negailėdamas gerų žodžių apie išvystą įspūdingą reginį. Iš tiesų, kol dauguma Europos teatrų vis dar uždaryti, o koncertų salės – tylios, toks Lietuvos talentų susibūrimas gimtojoje šalyje tapo džiugia dovana ir neeiline proga pasidžiaugti visiems, vertinantiems aukščiausią atlikimo kokybę.

VU kieme – „Vilnius City Opera“ spektaklis „Faustas“/ Gabrieliaus Jauniškio nuotr.
VU kieme – „Vilnius City Opera“ spektaklis „Faustas“/ Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

Kas vakarą po 900 žiūrovų sutalpinęs Didysis VU kiemas tris paras alsavo Ch. Gounod operos muzika ir drama, kurias kūrė ryškiausi Lietuvos muzikos profesionalai. Vilnius City Operos kūrėjai per šį laiką patyrė ne tik sugrįžimo į sceną ir gyvo susitikimo su žiūrovu džiaugsmą, bet ir liko maloniai nustebinti lauko pasirodymų metu užgimusios naujos energijos, meilės menui bei kontakto su žiūrovu.

Už galimybę Vasaros sezone pristatyti savo spektaklius VCO dėkoja Vilniaus miesto savivaldybei ir jau laukia susitikimų rugpjūčio 13-17 d. vieninteliuose naujausios premjeros „Pikų dama“ rodymuose.

Naujausi straipsniai