B.Nicholson ir jos sesuo rado puikų būdą sutaupyti: „Odeta man daro labai gerą įtaką“

Beata Nicholson su seserimi Odeta Bložiene / Tomo Viršilo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-05-11 10:25
Žinoma kulinarė Beata Nicholson ir jos sesuo bei verslo partnerė Odeta Bložienė neslepia – darbais namuose jos skirstydavosi nuo vaikystės, o ir dabar, dirbdamos kartu, neretai viena kitą apipila krūva naudingų patarimų. Apie itin artimą savo ryšį žinomos moterys papasakojo ir laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovams.

TV3 laidoje pasirodžiusios seserys vedėjus nudžiugino nuo pat pirmos sekundės, mat atėjo nešinos savo restoranuose keptomis picomis. „Negalvokite, kad mes nežiūrime jūsų laidų – mes žiūrime. Kai čia buvo pakviesta nuostabi aktorė Larisa Kalpokaitė, jūs ją praktiškai užsipuolėte, kad ji atėjo be nieko! Todėl mes jums atnešėme picų...“ – juokėsi Beata.

Justinas pirmajam gabaliukui atsispirti negalėjo vos pamatęs picas, tačiau netrukus pripažino, kad suvalgęs per daug, dažnai ima graužtis, tad pokalbis netrukus pasisuko apie sportą.

Seserys pasakojo, kad dabar Odetą daugelis būtent taip ir apibūdina – kaip sporto entuziastę. Tačiau anksčiau ekonomistė televizijos žiūrovams duodavo nemažai vertingų patarimų ir kitais klausimais, pavyzdžiui, kaip žaibišku greičiu neišleisti didelės pinigų sumos ant beverčių daiktų. Odeta pripažino, kad dažnai tokiais klausimais pamoko ir savo seserį Beatą – pastaroji, anot jos, anksčiau su finansais taip pat ne visuomet elgdavosi teisingai.

Beata Nicholson ir jos sesuo Odeta Bložienė / Asmeninio albumo nuotr.
Beata Nicholson ir jos sesuo Odeta Bložienė / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, dabar tai – praeityje. „Odeta man tikrai daro labai gerą įtaką. Mes keičiamės batais, drabužiais – net ir su šiuo jos švarku aš pati ne kartą esu buvusi laidoje. Mes šitaip sutaupome, kadangi dalinamės vienu garderobu“, – sakė Beata.

Odeta šyptelėjo – Beata per pastaruosius metus išties labai patobulėjo. „Sesuo be manęs tikrai nežlugtų, o aš, į laidą atėjusi be jos, galimai žlugčiau. Man atrodo, kad mūsų skirtumai mus papildo. Tačiau tikrai nežlugtume – Beata yra padariusi milžinišką progresą finansiniame raštingume“, – seserį gyrė Odeta.

Žinomos moterys pasakojo, kad net ir tada, kai gyveno savo vaikystės namuose, visuomet būdavo pasiskirsčiusios darbais – Beata gamindavo valgyti, o Odeta tvarkydavo namus. „Buvome savarankiškos, o ir darbo esame mačiusios visokio. Mes net ir šiltnamius ravėdavome, laistydavome“, – pasakojo Beata.

Beata Nicholson su seserimi Odeta Bložiene / TV3 nuotr.
Beata Nicholson su seserimi Odeta Bložiene / TV3 nuotr.

Vėliau Beata pasuko į žurnalistiką, o jos sesuo Odeta – į ekonomiką. Vos 18-metė Odeta įsidarbino asistente banke. Tačiau moteris neslepė, kad tai niekuomet nebuvo jos svajonių veikla.

„Beata tais metais buvo išvažiavusi į Ameriką ir man vienai gyventi buvo labai liūdna – aš neturėjau, ką veikti, o ir paskaitos tiek laiko neužėmė. Ėmiau ieškotis darbo, kad turėčiau kažkokios veiklos. Taip atsidūriau banke ir savo karjerą ten tęsiau net 17 metų“, – pasakojo ji.

Tačiau ir šis karjeros posūkis Odetos gyvenime nebuvo vienintelis. Moteris jau ne vienerius metus kartu su seserimi dirba šeimos versle, o dabar, jei reikėtų, tiek ji, tiek Beata kuo puikiausiai naujam darbuotojui galėtų parodyti, kaip iškepti picą.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama