BMW neįgaliojo vietoje pastatęs Radžis: „Pažadu pasitaisyti ir daugiau taip nedaryti“

Radžis ir jo automobilis, pastatytas neįgaliųjų vietoje / Žmonės.lt montažas
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-28 12:00
Žvaigždės dažnai įsivaizduoja, kad jiems galioja kitokios Kelių eismo taisyklės, nors yra tokie patys žmonės, kaip ir mes visi, įsitikinusi skaitytoja Paulė Čyžaitė, portalui atsiuntusi nuotrauką su dainininko Radži Aleksandrovičiaus automobiliu. Jį atlikėjas pasistatė neįgaliesiems skirtoje vietoje prie vieno prekybos centro Vilniuje.

„Kovo 27 d., apie 17-18 val., Radžis atvažiavo prie Žalgirio „Maximos“, pasistatė mašiną, kaip jam patogu, ir nuėjo apsipirkti. Įdomu, ką pirko, kad net neįgaliųjų vietą reikėjo užimti“, – rašo vilnietė.

Tuo metu ji kartu su vaiku išėjo iš parduotuvės. Pasak moters, tuščių vietų, kuriose dainininkas galėjo palikti savo automobilį, buvo gana daug. Tačiau jis pasirinko arčiau įėjimo esančią neįgaliems asmenims skirtą automobilių stovėjimo vietą.

„Išlipęs iš mašinos jis dar pastovėjo, apsidairė ir nuėjo. Buvo vienas“, – pasakojo P.Čyžaitė. Įamžinti šį KET pažeidimą moteris nusprendė norėdama priminti, kad taisyklės galioja visiems.

„Net jei esi „žvaigždė“ ir važinėji BMW, niekas neatleidžia tavęs nuo atsakomybės už KET pažeidimus. Gaila, kad nepavyko prie automobilio įamžinti paties dainininko. Būtų dar tikresnis įrodymas“, – apgailestavo sostinės gyventoja.

Radžis gailisi taip pasielgęs

„Taip, pastačiau ten automobilį... Tuo metu labai skubėjau, o ten prie „Žalgirio“ „Maximos“ vietos automobiliams apskritai mažai. Neturėjau kur pastatyti automobilio, o bet kur juk nenumesi. Gal skubėdamas nepagalvojau kur statau, tikrai ne iš blogos valios taip padariau, pažadu pasitaisyti ir daugiau taip nedaryti“, – sakė Žmonės.lt kalbintas Radžis, atsiprašęs už šį poelgį.

Dainininkas ne tik apgailestavo, bet ir padėkojo jį sudrausminusiai skaitytojai, kuri nufotografavo šį incidentą. „Gerai, kad žmonės fiksuoja ir pastebi tokius pažeidimus. Yra tam tikros vietos, kur statyti negalima, ir to reikia laikytis. Būna, žmonės pažeidžia šitą taisyklę, ne aš vienas būnu toks išsiblaškęs. Ačiū labai skaitytojai už pastabą ir atkreiptą dėmesį“, – dėl savo elgesio apgailestavo Radžis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai