Blausi oda? 7 produktai, kurie drėkina iš išorės

/ Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Vandens stokojanti oda yra blausi, pavargusi ir papilkėjusi. Dar jai, kad spindėtų, būtinos maisto medžiagos, o šių gausu gėlių, ledynų, jūros, terminiame vandenyje.

Apie vandens kiekį, kuriuo nuolat vertėtų aprūpinti organizmą, nekalbėsime – jums spręsti, kaip elgtis. Bet trumpai apžvelkime produktus, kurie, teigiama, veiksmingai drėkina odą iš išorės. Visus juos sieja žodis „vanduo“. 

Hialurono rūgštis. Ji pritraukia vandens molekules, dar veikia kaip ląstelių cementas ir padeda išlaikyti odos stangrumą, lygumą, o nuo to irgi priklauso jos spindėjimas. 

„Collistar Pure Active Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting“ hialurono rūgštis

„Collistar Pure Active Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting“ hialurono rūgštis drėkina ir paviršinį, ir gilesnius odos sluoksnius.

Hidrolatai vadinami tiesiog gėlių vandeniu. Jis gerokai vertingesnis už paprastą H2O, esantį daugelio kosmetikos priemonių sudėtyje.

Hidrolatai. Jie gaminami distiliuojant augalų žiedus, lapus, medieną ar dervą, yra puikūs veido prausikliai, gaivikliai ir tonikai. Pasak hidrolatų gamintojų, vanduo turi ypatingą savybę perimti informaciją iš gyvų augalų, ją saugoti ir pernešti į žmogaus kūną. Dažnai hidrolatai vadinami tiesiog gėlių vandeniu. Jis gerokai vertingesnis už paprastą H2O, esantį daugelio kosmetikos priemonių sudėtyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gražinimosi kodai pagal gyvenimo būdą

Micelinis vanduo. Jo gamybai naudojama micelių, mikroskopinių riebalų rūgščių molekulių, technologija. Micelės pritraukia tai, kas yra odos paviršiuje, t. y. nešvarumus ir makiažą. Toks mikroemulsinis valiklis atlieka savo darbą labai švelniai, nedžiovina odos, po jo nereikia naudoti toniko. 

„Collistar Pure Active Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting“ hialurono rūgštis

„Bioderma Sébium H2O“ micelinis vanduo giliai išvalo, drėkina mišrią ir riebią odą, reguliuoja sebumo išsiskyrimą.


Į skirtingose vietose išgaunamą vandenį oda, būna, reaguoja nevienodai, todėl verta išmėginti įvairius produktus.

Terminis vanduo. Jam, kylančiam iš žemės gelmių, būdinga didelė mineralų ir mikroelementų koncentracija. Turtinga sudėtis ir užtikrina stiprų poveikį odai: ją drėkina, ramina, gerina jos kraujotaką, mažina nuovargio žymes, stiprina apsauginį barjerą... Tačiau į skirtingose vietose išgaunamą vandenį oda, būna, reaguoja nevienodai, todėl verta išmėginti įvairius produktus. Terminį vandenį, kaip žinia, galima naudoti it purškiklį arba duoti odai kremo su juo. 

„Collistar Pure Active Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting“ hialurono rūgštis

Ledynų vandens 
išskirtinumas – ypatinga švara. Be to, šiame vandenyje gausu odai naudingų medžiagų.

Ledynų vanduo. Jo išskirtinumas – ypatinga švara. Be to, šiame vandenyje gausu odai naudingų medžiagų. Jis irgi parduodamas kaip purškiklis, kuris puikiai odą drėkina, aktyvina ir pagerina kitų priemonių įsisavinimą. Juo, kaip ir terminiu vandeniu, galima atgaivinti odą papurškus tiesiai ant makiažo. Ledynų vandens turintys kremai – dar viena galimybė išmėginti jo poveikį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Apie ką perspėja itin gausus prakaitavimas?

Akvaporinai. Į kiekvieną odos ląstelę vanduo patenka vadinamaisiais akvaporinais. (Jų atradėjai buvo įvertinti Nobelio premija!) Jei šių kanalų daug, ji geriau aprūpinama vandeniu. Dėl natūralaus senėjimo, žalingo aplinkos poveikio akvaporinų mažėja, tačiau jų sintezę galima paskatinti kosmetika. 

„Collistar Pure Active Hyaluronic Acid Moisturizing Lifting“ hialurono rūgštis

„Eucerin Aquaporin Active SPF 15 + UVA“ drėkinamasis kremas reguliuoja akvaporinų sintezę ir saugo nuo UV.

Jūros vanduo. Žmogaus kraujo plazmos ir jūros vandens cheminės sudėties palyginimas atskleidė mokslininkams, kad šios dvi skystos substancijos stebėtinai panašios. Teigiama, kad kosmetikos priemones, kuriose yra jūros vandens, oda labai gerai įsisavina. „Phytomer“ – pirmoji kompanija, panaudojusi šį vandenį ir jame esančias gėrybes kosmetikos produktų gamybai. O jos pavyzdžiu, kaip visada nutinka, pasekė ir kitos. 

Skaitykite daugiau