Blakstienų tušas. Menas išsirinkti

Tušai / Vida Press nuotr.
Autorius: Regina Statkuvienė
Publikuota: 2017-09-22 10:28
Anksčiau norėdama išsirinkti gerą blakstienų tušą pasižiūrėdavau į pardavėjos konsultantės makiažą ir, jeigu jos blakstienos atrodydavo nepriekaištingai, tiesiog paklausdavau: „O kokį naudojate jūs?“.

Kartais tai būdavo garsių gamintojų priemonės ir tekdavo pakloti didesnę sumą, nei buvau numačiusi, kartais – atvirkščiai, pavykdavo gerokai sutaupyti. Bet beveik visada likdavau patenkinta – blakstienos atrodydavo vešlios, ilgos ir gražiai atskirtos.

Tačiau dabar dauguma kosmetikos pardavėjų puikuojasi dirbtinėmis blakstienomis, o blakstienų tušo pasirinkimas dar didesnis nei prieš keletą metų. Dabar norėdama išsirinkti tinkamą, su konsultantėmis kalbuosi ilgiau, klausinėju daugiau ir atrandu, kad kai kurie senieji mano įsitikinimai buvo klaidingi. Štai sugriautų mitų sąrašas:

1. Vandeniui atsparus tušas – tik baseine

Vandeniui atsparaus tušo vengdavau manydama, kad vienintelis jo privalumas – tai nepajuodę paakiai, jei staiga prasidėtų lietus ar imčiau verkti. Kadangi nešiojuosi skėtį ir pamačiusi sceną iš serialo į ašaras nepuolu, tai kategoriškai atsisakydavau net pažiūrėti į šio tipo tušą, net jei jis būdavo su nemaža nuolaida. Juk pasidažius tokiu reikės ir specialios valymo priemonės.

Tačiau, pvz., per atostogas, kai norisi ilsėtis nuo visų kitų dekoratyvinės kosmetikos priemonių, jis yra nepakeičiamas. Prakaitas, per maudynes jūroje užtiškęs vanduo, jo neveikia. Taip, teko nusipirkti specialų valiklį, tačiau jis puikiai pašalina ir kitą dekoratyvinę kosmetiką – šešėlius ar kreminę pudrą.

2. Mažas šepetėlis nudažo geriau

Nors reklama skelbia, kad itin maži šepetėliai nudažo ir tas blakstienas, kurių nepavyksta nudažyti su įprastais, mano patirtis kiek kitokia. Toks šepetėlis „neužkabina“ tiek tušo, kiek reikia gražiai padengti visą blakstienų ilgį.

Galbūt jis tiktų turinčioms gerokai trumpesnes ir retesnes blakstienas? Juk gamintojai ne veltui siūlo tiek daug skirtingų šepetėlių – mūsų visų blakstienos irgi nevienodos. Ilgas, bet retas, gražiau dažo storesni, tiesūs šepetėliai; vešlias, bet tiesias – lenkti. Maži tinka itin pedantiškoms, kurios nori nudažyti ir atskirti kiekvieną plaukelį, o norinčios, kad tušas pabrėžtų tik blakstienų galiukus, gali drąsiai rinktis pačius „storiausius“ ir apvaliausius.

3. Juodas tušas tinka visoms ir visada

Juoda – vienintelė spalva, kurios nėra gamtoje. Net juodžiausios šakos, šaknys ar mineralai iš tiesų yra tamsiai pilkos, rudos, žalios ar mėlynos spalvos. Žinoma, šviesios ar labai ryškios mėlyna, violetinė ar žalia atrodo pretenzingai ir tinka ne visoms, ne kiekviena proga. Tačiau tamsiai ruda? Pilka? Sodri baklažanų? Galima atrasti savą atspalvį – ne tik juodą.

Galite išmėginti šiuos naujus blakstienų tušus

Gamintojų nuotr.
Gamintojų nuotr.

„Oriflame“ blakstienų tušas „No Compromise“

Jį labai lengva nuvalyti – šiltu vandeniu. Tušas nedirgina, puikiai tinka turinčioms jautrias akis ar dėvinčioms kontaktinius lęšius.

„M.A.C“ blakstienų tušas „Extreme Dimension“

Suteikia ekstremalios apimties ir užriečia. Puikiai nudažo ir apatines blakstienas bei trumpesnes, esančias akių kampučiuose.

„Max Factor“ blakstienų tušas „Lash Crown“

Tušas ilgina, pastorina blakstienų šaknis bei atskiria galiukus, nudažo tiek ilgas, tiek trumpas blakstienas. Karališkai didingos blakstienos!

„Rimmel“ blakstienų tušas „Volume Shake“

Supurtykite pakuotę ir jūsų tušas vėl taps šviežias! Klasikinis šepetėlis pasiekia visas blakstienas.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai