Blakstienų tušas: 9 triukai, kuriuos privalote išmokti

Blakstienų tušas / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-29 11:00
Blakstienų tušas – išties magiška lazdelė, juk tik dėl jo mūsų blakstienos gali atrodyti pačios ilgiausios, tankiausios ir išraiškingiausios.

O kad iš jo išgautumėte viską, kas tik įmanoma, portalas huffingtonpost.com atskleidžia 9 triukus su blakstienų tušu, kuriuos privalote išmokti.

Kad blakstienos būtų dar ilgesnės

Manote, kad blakstienas ilginančio tušo ir užteks? Ne, jei nemokėsite tinkamai juo naudotis. Tad jei norite, kad blakstienos išties būtų ilgesnės, visų pirma tušu perbraukite per viršutinių blakstienų galiukus ir tik antrąjį kartą – per visą jų ilgį.

Kad po akimis neliktų tušo dėmių

Išsidažote blakstienas ir po kiek laiko turite bėgti ieškoti servetėlės, nes drėgnos blakstienos ištepa ir odą aplink akis? Yra būdas to išvengti. Kuomet išsidažysite blakstienas, prispauskite pirštą ties išoriniu akies kampu ir kiek pamirksėkite – taip visos žymės pasiliks ant piršto.

Kad būtų paprasčiau dažytis apatines blakstienas

Tikriausiai ne kartą patyrėte sunkumų dažydamasi ir apatines blakstienas – nusidažyti šiuo mažus plaukelius tuo pačiu neapsidažius ir odos apie akis, iš tiesų nėra lengva. Tačiau ir čia yra išeitis – naudokite šaukštą. Pridėkite jį ties apatinėmis blakstienomis ir tušu jas išdažyti bus kur kas lengviau.

Kad ant blakstienų neliktų tušo pertekliaus

Jei norite išvengti tušo pertekliaus ant blakstienų ar nuvalyti susidariusius gumbelius, paprasčiausiai pasibaigusio tušo šepetėlį pamirkykite akių makiažo nuvalymo skystyje ir kartą labai švelniai juo perbraukite blakstienas. Štai ir išspręsta bėda.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožio iššūkis: kaip atrodo veidas, ant kurio užtepta 100 sluoksnių pudros?

Kad blakstienų makiažas būtų tobulas

Jei dažant blakstienas, akių tušo netyčia pateko ir ant odos apie akis, nevalykite jos su makiažo valikliu, mat taip nukentės ir visas jūsų makiažas. Verčiau ant ausų krapštuko išspauskite lašelį drėkinamojo kremo ir juo švelniai perbraukite per išteptas vietas.

Kad blakstienų tušas neišdžiūtų

Jei pastebite, kad blakstienų tušas gan greitai uždžiūsta ar tampa ne toks skystas ir kokybiškas kaip pradžioje, tikriausiai darote vieną dažniausių klaidų – traukdama lazdelę iš buteliuko ją pakartotinai traukote aukštyn ir žemyn. Būtent dėl šios priežasties ir tušo buteliuke atsiradusio oro, jūsų blakstienų tušas greitai ir išdžiūsta.

O jei jau išdžiuvo...

Kartais taip nutinka, kad mėgstamas tušas vis tik išdžiūsta ir tampa daug klampesnis nei turėtų būti. Jei ši situacija jums pažįstama, išbandykite paprastą triuką – prieš dažydamasi užsuktą tušo buteliuką keletui minučių pamerkite į karštą vandenį. Tai padės jam suskystėti.

Vietoje tušo tiks ir vazelinas

Jei netikėtai pastebite, kad tušas baigėsi ir iš jo jau nieko neišspausite (net ir išbandę aukščiau minėtą triuką), į pagalbą pasitelkti galite ir vazeliną. Taip, galbūt blakstienos nuo jo juodesnės ir netaps, tačiau vazelinas suteiks joms žvilgesio ir apimties.

Kuo mažesnis buteliukas, tuo geriau

Ar kada atkreipėte dėmesį, kiek laiko galioja blakstienų tušas? Dažnai gerokai trumpiau nei spėjame jį sunaudoti. Būtent dėl to verčiau jau pirkite kelioninio dydžio blakstienų tušą – jį ir naudoti paprasčiau, ir neteks blakstienų dažyti pasibaigusio galiojimo kosmetikos priemone.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai