Blakstienų „laminavimas“ – sveikesnė alternatyva?

Blakstienos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-03 15:34
Tos, kurios trokšta gražių, tankių ir riestų blakstienų, jau seniai žino apie blakstienų priauginimą. Kartais gelbėja ir vienkartinių blakstienų priklijavimas. Tačiau nei vienas variantas nėra sveikas tikrosioms blakstienoms. Jau kuris laikas Lietuvoje atliekama ir kita procedūra, vadinama sveikesne alternatyva.

Specialistai pastebi, kad dėl gražesnių blakstienų vis dažniau apsilanko veiklios moterys, kurios nenori gaišti laiko prie veidrodžio. Moterys pageidauja arba kuo natūraliau atrodančio žvilgsnio, arba kuo tankesnių blakstienų, vadinamojo „volume“ efekto.

Tačiau kad ir kaip kruopščiai bus atliktas darbas, priaugintos ar priklijuotos blakstienos vis tiek neatstos natūralių. Todėl pastaruoju metu išpopuliarėjo vadinamasis blakstienų „laminavimas“, kuomet natūralios blakstienos pakeliamos nuo šaknų bei prisotinamos vitaminų kokteiliu.

Antrus metus „laminavimo“ procedūrą atliekanti bei meistres ruošianti Anna Andreevna atvira – aštuoniasdešimt procentų jos klienčių pageidauja būtent šios procedūros. „Aš pati esu blakstienų „laminavimo“ gerbėja. Pirmiausia todėl, kad ši procedūra yra saugi, o rezultatas – stulbinantis. Moters žvilgsnis po jos tampa tarsi įsimylėjusios – akys lyg „atsiveria“, blakstienos tampa juodos, riestos.“

Procedūra trunka valandą-pusantros. Jos metu blakstienos prisotinamos keratino, kolageno, arganų aliejaus, hialurono ir kitų veiksmingų medžiagų mišiniu, pakeliamos, užriečiamos ir pripildomos juodo pigmento – todėl iškart atrodo ilgesnės ir ryškesnės, o įspūdis išlieka natūralus.

„Ši procedūra kitokia, nei blakstienų priauginimas ar cheminis dažymas ir užrietimas. Atliekant priauginimą, ant kiekvienos natūralios blakstienos specialiais klijais klijuojama dirbtinė. Kartais klijai gali sukelti alergiją, išsausinti blakstienas ar netinkamas procedūros atlikimas gali paskatinti jų retėjimą“, – alternatyvių procedūrų trūkumus vardija meistrė.

„Dažant ir riečiant blakstienas cheminiu būdu, šios pasidaro trapios, itin lūžinėja galiukai. Šios procedūros nerekomenduojamos turinčioms jautrias akis. Be to, cheminiu būdu užriestos blakstienos nepriekaištingą išvaizdą išlaiko kelias savaites, o pačią procedūrą kartoti galima ne dažniau nei kas tris mėnesius.“

„Blakstienų „laminavimo“ procedūra tinka ir toms, kurios naudojasi rietimo žnyplėmis, kurių natūralios blakstienos tiesios arba augančios į apačią. Kaip ir toms, kurios alergiškos tušui arba blakstienų priauginimui. Juodos, užriestos ir žvilgančios blakstienos bus apie du mėnesius – tiek, kiek tęsiasi natūralus blakstienos augimo procesas“, – sako meistrė ir įspėja, kad po procedūros blakstienos atrodys sulipusios, bent tris valandas jų nebus galima šlapinti ar liesti.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai