Blakstienų grožį puoselėkite natūraliais būdais

Žvilgsnis / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-03 12:00
Tankios, ilgos ir riestos blakstienos – visų moterų svajonė. Tačiau ne visos nori jas prisiauginti, kaip dabar dažnai elgiamasi. Tos, kurios propaguoja natūralumą irgi nori tankių ir ilgų blakstienų. Verta išmėginti įvairius liaudyje giriamus metodus.

Aliejai – labai naudingi blakstienoms, kaip ir plaukams. Tik reikia žinoti, kad turėsite būti kantrios ir aliejumi kruopščiai blakstienas tepti keletą savaičių ar mėnesių.

Dažniausiai dėl silpnų, krentančių blakstienų esame pačios kaltos: jas aliname tušu, ne visada gerai nuvalome, o kai būname labai nepatenkintos jomis, prisiauginame dirbtines, o prie viso to dar ir gerai jų nepamaitiname. Aišku, blakstienos gali būti silpnos ir pradėti kristi dėl kitų įvairių priežasčių: genų, amžiaus, ligų (akių vokų uždegimo, skydliaukės sutrikimų, vitaminų ir mineralų trūkumo ir t. t.). Visgi tinkamai parinktos natūralios priemonės skatina blakstienų augimą, jos atauga tankesnės ir ilgesnės.

Aliejus – pirmoji pagalba. Koks tinkamas?

Aliejai – labai naudingi blakstienoms, kaip ir plaukams. Tik reikia žinoti, kad turėsite būti kantrios ir aliejumi kruopščiai blakstienas tepti keletą savaičių ar mėnesių.

Ricinų aliejus. Kas negirdėjo apie nuostabų ricinų aliejaus poveikį blakstienoms: stiprina, skatina augimą ir naikina kenksmingus mikroorganizmus. Beje, ši natūrali priemonė gali padėti atsiauginti ne tik blakstienas, bet ir antakius. Prieš miegą švariu šepetėliu arba vatos diskeliu ricinos aliejumi padenkite blakstienas kuo arčiau šaknų, o ryte aliejų nuplaukite vandeniu.

Alyvuogių aliejaus. Šio aliejaus rasite virtuvės spintelėje. Jame gausu vitamino E, kuris skatina blakstienų augimą. Beje, šis aliejus padeda išlaikyti tamsią blakstienų spalvą. Taigi vatos diskelį įmerkite į vos pašildytą alyvuogių aliejų. Juo švelniai patepkite blakstienas ir eikite miegoti. Ryte nuplaukite drungnu vandeniu. Procedūrą kartokite kiekvieną vakarą, kol pamatysite rezultatą.

Migdolų aliejus. Jame gausi vitamino E, beje, labai maloniai kvepia. Taigi ant vatos diskelio užlašinkite šiek tiek aliejaus ir prieš miegą patepkite blakstienas. Ryte nuplaukite drungnu vandeniu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Arbatmedžių aliejus – bene visiems gyvenimo atvejams

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

O kas naudinga be aliejų?

Žalioji arbata. Tikriausiai žinote, kad žalioji arbata gali atstoti kavą, bet ar girdėjote, kad jo gali padėti puoselėti blakstienų grožį? Paruoškite puodelį žaliosios arbatos be cukraus, palaukite, kol atvės. Ja patepkite blakstienas nuo šaknų iki galiukų. Po maždaug 15 minučių nuplaukite drungnu vandeniu. Procedūrą kartokite ryte ir vakare keletą mėnesių, kol pajusite rezultatą.

Stručių taukai – vienas efektyviausių natūralių produktų plaukams, odai ir blakstienoms, nes jie stimuliuoja blakstienų augimą. Naudodami vatos diskelį, stručių taukais patepkite blakstienas prieš miegą. Ryte nuplaukite drungnu vandeniu. Kartokite tiek laiko, kol pamatysite rezultatą.

Kokosų pienas. Jame gausu baltymų bei gerųjų riebalų, padedančių džiaugtis storesnėmis, ilgesnėmis bei tiesiog blizgančiomis blakstienomis. Vatos diskelį pamirkykite šaltame kokosų piene, ir juo patepkite blakstienas. Po 10–15 min. nuplaukite. Procedūrą kartokite ryte ir vakare.

Alavijai ne tik drėkina blakstienas, bet ir aprūpina jas naudingais vitaminais. Jei auginate šį augalą namuose, visada po ranka turite šviežio alavijų gelio (kuris naudingas ir nuo daugelio ligų). Naudodami vatos diskelį, prieš miegą blakstienas patepkite šviežiu alavijo geliu, palaikykite maždaug 15 min. ir nuplaukite drungnu vandeniu.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Masažuokite ir šukuokite

Negirdėjote, kad reikia šukuoti blakstienas? Tai padeda pašalinti poras užkemšančius nešvarumus, stimuliuoja kraujotaką. Beje, šukuodamos pasitelkite ir aliejų. Ant blakstienoms skirtų šukų užlašinkite šiek tiek turimo aliejaus (kokosų, ricinų, alyvuogių ar pan.). Pradėkite nuo šaknų ir lėtai judėkite link galiukų. Šukuokite ryte ir vakare po kelias minutes specialiomis blakstienoms skirtomis šukelėmis.

Beje, reikia paminėti, kad akių vokų masažas pagerina kraujotaką ir stimuliuoja blakstienų augimą. Kodėl nepasinaudojus tokiu paprastu būdu? Kad pasiektumėte geresnių rezultatų, vokus masažuokite keletą kartų per dieną (prieš tai nepamirškite švariai nusiplauti rankų). Specialistai teigia, kad labai naudingas ir dažnas mirksėjimas – jis veikia kaip masažas.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai