„Black Water“ pristato Justino Jaručio kūrinio remiksą: „Taip skamba vasara!“

Justinas Jarutis ir „Black Water“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-23 12:56
Elektroninės muzikos duetas „Black Water“ šiandien pristato naują vasarišką kolaboraciją – Justino Jaručio dainos „Savęs“ remiksą. Svajingas vieno populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjo kūrinys „Black Water“ interpretacijoje suskambo naujai ir vasariškai gaiviai.

„Su Justinu esame pažįstami gerą dešimtmetį, dar kai jis grojo tik „Freaks on Floor“ grupėje. Vis prasilenkdavome renginiuose, tuose pačiuose koncertuose. Esame kalbėję, kad reikėtų padaryti kokį bendrą kūrinį ar remiksą, bet vis pritrūkdavo iniciatyvos. Ir pagaliau šiemet susiėmėme,“ – pasakoja „Black Water“ narys Mantas Ažondenis. 

Pasak „Black Water“, naujasis remiksas itin vasariškas. „Žinote tą ypatingą nuotaiką, kai vasarą iš tvankaus miesto pagaliau leki į pajūrį ar sodybą? Autostradoje, mažame kelyje ar kelte į Kuršių neriją – visai nesvarbu.  Širdy kirba tik nuotykių ir visiškos laisvės nuojauta. Taip mes kūrėme Justino „Savęs“ – kodėl remiksui pasirinko būtent šią dainą tikina dueto narys Vaidotas Mikulka. 

„Black Water“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Black Water“ / Asmeninio albumo nuotr.

„Už nugaros palikus visus rūpesčius, link tikrojo savęs. Laisvo ir nevaržomo kaip vaiko, kai žinai, kad netrukus vasarišką kaitrą nuplausi gaiviose jūros bangose, o prieš akis –  ilgos ir daug naujų patirčių atnešiančios dienos ir naktys“ – jam antrina „Black Water“ narys Mantas Ažondenis.

Justinas Jarutis, klausydamasis „Black Water“ versijos, teigia mintimis grįžtantis ir į vaikystę. „Black Water” žvilgsnis į „Savęs“ labai vasariškas ir gražinantis į ankstyvus 2000-uosius, kuomet, labai gerai atsimenu, kai dar buvau vaikas lygiai taip ir skambėdavo mūsų vasaros – lengvai, ritmiškai, nerūpestingai, bet su prieskoniu įdomybių“, – „Black Water“ interpretacija džiaugiasi J.Jarutis.

„Black Water“ kūrinio premjerą galima išgirsti čia: 

 

Nuo kitos savaitės kūrinį bus galima išgirsti ir „Spotify“, „Deezer“, „Apple Music“ bei kitose muzikos klausymo platformose.

Naujausi straipsniai