„Black Eyed Peas“ pristatė naujieną ir pakvietė gerbėjus susirungti – išreiškė palaikymą Britney Spears

„Black Eyed Peas“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-20 12:05
Viena sėkmingiausių pasaulio grupių „Black Eyed Peas“ pristatė savo pirmąjį kūrinį šiemet, kuris iškart tapo hitu. Įtraukiantys „Hit it“ ritmai ir moteriško vokalo pasirinkimas užtikrino dainos sėkmę. Savo partiją joje atlieka charizmatiškoji influencerė iš Venesuelos Lele Pons. Vien „Instagram“ platformoje ji turi daugiau nei 45 mln. sekėjų. Repo dalį sukūrė ir įrašė seksualioji Saweetie. Pristatydami dainos vaizdo klipą „Black Eyed Peas“ savo gerbėjus pakvietė susirungti. 

Skelbia konkursą ir tuo pačiu palaiko Britney

Dainos „Hit it“ vaizdo klipas, kaip ir kone visi „Black Eyed Peas“ darbai, yra labai spalvingas ir kupinas šokių. Tačiau tam, kad ši daina dar labiau įkvėptų kaip reikiant pajudėti, grupė pažadėjo 50 000 dolerių geriausiam šokiui skambant „Hit it“.

Gerbėjai yra kviečiami iki rugsėjo 1 d. kelti savo šokių vaizdo įrašus „Instagram“ socialiniame tinkle su grotažyme #HitItBEPChallenge. Daugiau sąlygų bei įkvėpimų – grupės paskyroje tame pačiame tinkle.

Black Eyed Peas – „Hit it“:

Beje, naujajame vaizdo klipe „Black Eyed Peas“ ne tik smagiai šoka, bet ir išreiškia palaikymą popmuzikos princesei Britney Spears. Grupės šokėjos viename iš kadrų laiko plakatus su užrašu „Free Britney“ (liet. – išlaisvinkite Britney). Jau kurį laiką dainininkė siekia, kad jos gyvenimo teisiškai nebekontroliuotų jos tėvas. Neseniai pasirodė naujienų, kad jis sutinka atsitraukti. Ar prie to prisidėjo ir vienos sėkmingiausių pasaulio grupės palaikymas?

Ieva Narkutė / Martyno Vitėno nuotr.
Ieva Narkutė / Martyno Vitėno nuotr.

Kas toji venesuelietė, papildžiusi „Black Eyed Peas“ vyrukų gretas?

Bent jau prie „Hit it“ sėkmės, ypatingai Lotynų Amerikos rinkoje, tikrai prisidėjo žavioji Lele Pons. Ji yra žinoma dainininkė, aktorė ir influencerė iš Venesuelos. Pirmąjį savo kuriamo turinio peržiūrų milijardą ji pasiekė dabar jau nebeegzistuojančioje programėlėje „Vine“. Ir kai Selena Gomez turėjo daugiausia sekėjų „Instagram“, Lele Pons turėjo daugiausiai savo vaizdo įrašų peržiūrų tame pačiame tinkle. Nė kiek ne prasčiau jai sekasi ir „YouTube“ platformoje, kurioje ji šiai dienai turi kone 18 mln. prenumeratorių.

Bendri darbai su Lotynų muzikos žvaigždėmis „Black Eyed Peas“ – nebe naujiena. Pernai grupė išleido albumą „Translation“, kuriame skamba dainos su tokiomis Lotynų Amerikos žvaigždėmis kaip Maluma, J Balvin, Ozuna, Nicky Jam, Shakira ir kitais.

Naujausi straipsniai