„Black Biceps“ sukūrė „The Roop“ eurovizinės dainos parodiją: įkvėpė karantino apribojimai

„Kuklus klanas“ ir „The Roop“ / „Youtube“ stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-14 15:48
Parodijų meistrai, televizijos ekranuose sužibėjusi ir savo pėdsaką palikusi grupė „Black Biceps“ išleido naujausią savo darbą. Šį kartą pasivadinę „Kukliu Klanu“ vaikinai padarė „The Roop“ dainos „Discoteque“ parodiją. Šiuo kūriniu kalbama apie karantino apribojimą – uždarytas kirpyklas.

„Pastebėjau, kad daug žmonių šiuo metu skundžiasi, jog nėra kur apsikirpti ir pasidaryti grožio procedūrų. O kai Roopai pasirodė su naujausia savo daina ir tuo judėsiuku... Taip ir gimė ši mintis“, – sako grupės lyderis Vitalij Valentinovič.

Dainą pristatantys kūrėjai pasakoja, jog parodijoje kalbama apie nelegalų kirpimąsį pas draugą.

„Nors dainą išleidome likus vos dienai iki šių apribojimų panaikinimo, ji tikrai vis dar yra aktualija, nes atsidarius kirpykloms, visi norės kuo greičiau apsikirpti ir tikrai gali pritrūkti vietos. Svarbiausia, kad žmonės nedepresuotų, o mūsų, kūrėjų, pareiga yra pralinksminti visus uždarytus karantine. Labai viliamės, kad mūsų parodija jums patiks“, – pasakoja vaikinai.

Šį muzikinį nuotykį vaikinai nufilmavo kartu su savo bičiuliais, žinomais vaizdo įrašų kūrėjais „StimoMedia“.

„Kai parodžiau šią dainą mūsų draugams, jie labai užsivedė ir paskatino mane nufilmuoti parodijų klipą. Jeigu ne Artūras ir Miroslavas, tikrai nebūtume įstengę visa tai realizuoti“, – atvirauja Vitalijus.

O kaip jūs vertinate „The Roop“ eurovizinės dainos parodiją?

„Black Biceps“  savo parodijomis žavi ne pirmą karą. 2017 metais grupė padarė pasaulinio hito „Despacito“ parodiją – „Depozito“. Parodija akimirksniu paplito po Lietuvą ir už jos ribų, o šiuo metu yra surinkusi virš 3,7 mln. peržiūrų.

Vaikinai savo muzika dalijasi ne tik Lietuvoje, bet iki pandemijos tai darė ir už jos ribų – jie buvo netgi už Atlanto, kur pirmą kartą istorijoje surinko lietuvių ir lenkų bendruomenes po vienu stogu Jono Pauliaus II centre Clearwateryje, Floridoje.

Naujausi straipsniai