Bjaurus poelgis? Pippos Middleton vestuvių meniu jau parduodamas aukcione – paaiškėjo, ką valgė svečiai

Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-27 09:22
Neseniai internetinių aukcionų ir elektroninės prekybos svetainėje „eBay“ pasirodė Jungtinės Karalystės princo Harry meniu, kuris puošė jo vietą prie stalo per Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesers Pippos Middleton ir verslininko Jameso Matthewso vestuves gegužės 20 d.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Milžiniškame elektroniniame turguje siūlomi ir pačių jaunavedžių meniu. Taip pat galima įsigyti apyrankę, kuri buvo leidimas įeiti į bažnyčią stebėti santuokos ceremoniją.

Iš kur visos šios prekės, paslaptingas pardavėjas neatskleidžia, tačiau tikina, kad meniu yra originalūs. Tai stebina, nes vestuvėse buvo paisoma daugybės saugumo reikalavmų – svečiai turėjo laikytis nustatytų taisyklių, negalėjo viešinti net asmeninių nuotraukų iš šventės, aptarnaujantis personalas pasirašė griežtas tylėjimo sutartis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jie atspausti ant žalsvo popieriaus, svečių vardai išraityti ranka. Prekių aprašyme pastebima, kad Pippos meniu šiek tiek suteptas. Už retus egzempliorius prašoma 499 svarų sterlingų (apie 577 eurus) – tokia startinė aukciono kaina.

Net ir neperkantiems smalsu pažvelgti, kuo buvo vaišinami svečiai. Iš pradžių patiektas Berkšyro upėtakio užkandis su marinuotu agurkėliu, krienų kremu, pomidorų konfitiūru, vėliau sekė ėriena su baklažanais, Jorkšyro šparagais. Desertui patiekta sūrio pyrago su viskio medumi – pastaroji detalė buvo užuomina į tai, kad jaunikis turi škotiškų šaknų.

Gėrimų sąraše figūravo „Champagne Montrachet 2015“, „Chateau Palmer 1995 Margaux“, „Affric Trait 10 year Highlands Malt“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai