Dizainerė Stella McCartney padarė avariją ir pabėgo iš įvykio vietos

Stella McCartney / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-21 10:26
Dizainerė Stella McCartney (45) pateko į avariją - Londone moteris atsitrenkė į taksi automobilį savo vairuojama mašina, skelbia portalas „Mirror“. Moteris nuvažiavo nepateikusi kontaktinės informacijos kitos transporto priemonės vairuotojui.

Legendinio dainininko Paulo McCartney dukra vairavo „Mini Cooper“ markės automobilį. Ji judėjo automobilių spūstyje, akimirką nespėjo sustabdyti – įvažiavo į priešais buvusio taksi automobilio užpakalinę dalį ir, pro langą išrėkusi vairuotojui, kad jis gali tiesiog nusirašyti jos valstybinius numerius, nuvažiavo.

Taksi vairuotojas Arashas Nabezadehas įvykį filmavo ir negavęs Stellos kontaktinių duomenų, ėmė jos mašiną sekti. Dizainerė sustojo prie netoliese buvusios mokyklos – ten pat sustojo ir taksistas, norintis gauti reikiamą informaciją. Vis dėlto, priėjęs prie žymios moters, jis buvo aprėktas ir apkaltintas priekabiavimu.

Kai taksi vairuotojas pasakė dizainerei, jog sekė ją tik dėl to, kad ji nedavė jam savo kontaktinių duomenų, S.McCartney suriko: „Žinau, tu filmavai. Tu ir dabar filmuoji! Nustok filmuoti!“. Galiausiai dizainerė sutiko užsirašyti A.Nabezadeho telefono numerį ir jau kitą dieną taksistas sulaukė moters vyro skambučio bei apsikeitė reikiama informacija.

Stellos McCartney atstovo spaudai išplatintame pranešime teigiama, jog dizainerė manė, jog pasielgė teisingai ir net nepagalvojo, jog reikia kažko daugiau nei valstybinių numerių. Taip pat sakoma, kad dizainerė pasijautė blogai, kai taksistas ėmė ją sekti ir filmuoti – ypač dėl to, kad ji važiavo į savo vaikų mokyklą.

Taksistas A.Nabezadehas teigia, jog Stella – turtinga moteris, kuri pasielgė neteisingai. Anot vyro, po avarijos jis nebegalėjo vairuoti ir turėjo laukti kol mašina bus sutvarkyta. Dėl to prarado kelių dienų uždarbį.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai