„Bitėlandas 2013“: „Fools Garden“ uždainavo lietuviškai, broliai Lavrinovičiai tapo vedėjais, Rytis Cicinas virto Mėlynbarzdžiu

„Fools Garden“ / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-07 11:31
Šeštadienį Juodkrantėje vykusioje „Bitėlando“ šventėje pasirodė ir broliai Lavrinovičiai, ir pasakų herojais virtę Lietuvos muzikos žvaigždės. Kasmetinės šventės akcentu tapo Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“ lietuviškai sudainavę vokiečių grupė „Fools Garden“.

„Bitėlando“ šventė prasidėjo Lietuvos himnu, skirtu karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai. Vėliau koncerto estafetę perėmė broliai krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, sekdami pasakas ir pristatydami jų herojais tapusias Lietuvos muzikos žvaigždes.

Lina Rastokaitė scenoje pasirodė kaip diva, įkūnijanti Marlin Monroe ir Marie Dietrich, o Linas Karalius iš ŽAS – kaip Pinčiukas. Justinas Lapatinskas ir Karina Krysko savo dainomis sekė vieną žinomiausių lietuviškų pasakų – „Jūratė ir Kastytis“.

Visus renginio svečius nustebino scenoje pasirodęs Rytis Cicinas atlikęs hitą „Neliesk mano damos, neliesk“ ir įkūnijęs Mėlynbarzdį. Dainininkas Mantas žinomas dainas atliko jūreivio amplua.

Vakaro kulminacija – vokiečių grupės „Fools Garden“ pasirodymas. Be žinomų hitų grupė lietuviškai atliko Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą“, o svečiams iš Vokietijos pritarė Justas Lapatinskas ir ŽAS.

„Bitėlando“ scenoje pasirodžiusiems atlikėjams kostiumus kūrė stilistas Kęstutis Rimdžius, kuris drauge su komanda skyrė beveik 6 tūkst. darbo valandų per kurias sukūrė daugiau nei 50 skirtingų kostiumų.

Koncerto organizatorių nuotr.
Koncerto organizatorių nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai