Biseksualios garsenybės: jos neslepia, kad jaučia potraukį abiejų lyčių atstovams

Megan Fox, Lady Gaga, Angelina Jolie / „Žmonės.lt“ montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš keletą dienų – rugsėjo 23-ąją – pasaulis minėjo Biseksualių asmenų dieną. Emocinį bei seksualinį potraukį abiems lytims jaučiantys žmonės neretai jaučiasi užguiti, yra linkę slėpti savo jausmus, apie tai viešai nedrįsta šnekėti. Ši diena skirta būtent tam – be jokios baimės prabilti apie tikrus jausmus.

Ne paslaptis, kad biseksualių žmonių yra daugiau nei homoseksualių, tačiau tiek vyrams, tiek moterims simpatiją jaučiantys asmenys vis dėlto šios temos vengia.

Biseksualių asmenų matomumo dienos proga portalas huffingtonpost.com prisiminė garsiausias užsienio žvaigždes, kurios savo orientacijos nesigėdija. Priešingai, savo atvirumu skatina nebijoti apie tai kalbėti garsiai.

Tarp užsienio žvaigždžių, kurios anksčiau yra prisipažinusios apie savo biseksualumą – aktorės Anna Paquin, Bai Ling, Megan Fox, muzikantai „The Green Day“, komikė Margaret Cho, muzikantas Clive'as Davisas, reperė Azealia Banks, Megan Mullally, Andy Dick, Carrie Brownstein, Davidas Bowie, Snooki, Angelina Jolie, Evan Rachel Wood, Amber Heard, Sapphire.

26 biseksualios įžymybės (49 nuotr.)
+43

Vienos garsenybės apie savo seksualinę orientaciją kalba viešai ir garsiai, tuo tarpu kitos tik pripažįsta faktą, tačiau nėra linkusios jo aptarinėti.

Biseksualių asmenų diena visame pasaulyje minima nuo 1999 metų. Antradienio vakarą ji buvo minima ir Lietuvoje. Lietuvos gėjų lygos organizuotame renginyje dalyvavo kelios dešimtys biseksualų.

Skaitykite daugiau