Birželio kalendorius astrologės akimis: sėkmingiausios mėnesio dienos

Vaivorykštė / Fotolia nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-06-01 08:22
Astrologė Lana Kutkytė atskleidžia, kokiomis dienomis patartina gilintis į veiklą, santykius, o kuriomis geriau privengti rodyti iniciatyvą, atsakingiau elgtis darbo kolektyve ar su pinigais. Kuri diena žadama pati geriausia?

1 savaitė

Birželio 1 d.

Jūsų vidiniame pasaulyje gali gimti aiškus žinojimas apie tolimesnės jūsų ateities perspektyvas ir apie teisingiausius žingsnius, kuriuos turėtumėte atlikti, kad sulauktumėte sėkmės. Tačiau svarbu bus apie tai nepasakoti aplinkiniams ir savo idėjas pasilaikyti sau. Ši diena nėra skirta nebūtiniems pokalbiams, kadangi jie gali atnešti daugiau nesusipratimų nei naudos.

Birželio 2 d.

Diena tinkama įprastiems darbams, kuriuos galima atlikti neskubant, veikiant savo ritmu. Dažnas gali pajausti, kad nors ir dirba daug, tačiau nuveikia nepakankamai, kad rezultatai nedžiugina. Tai normalu, kadangi diena išties yra gana „tuščia“, todėl didelių darbų verčiau nesiimti.

Birželio 3 d.

Nors diena ir nėra palanki naujų darbų pradžiai, tačiau nuveikti galima išties nemažai. Tiesa, susikoncentruoti reikėtų tik į praktiškus, „žemiškus“ reikalus, kurie gali atnešti apčiuopiamos naudos. Ypač produktyvus gali būti rytas iki 11 val. Visgi meilėje šį dieną gali atnešti nemažai iliuzijų, atverti senas nuoskaudas.

Birželio 4 d.

Viena iš nepalankiausių mėnesio dienų, tad protingiaisia būtų praleisti ją kuo ramiau ir vengti pradėti kažką visiškai naujo, kadangi šioje dienoje nebus augimo jėgos. Pravartu daugiau dėmesio skirti švarinimuisi, nebereikalingų daiktų išmetimui. Diena nėra palanki nei meilei, nei svarbiems darbams.

Birželio 5 d.

Jaunaties diena, tad stebėkite savo nuotaikas, neįsileiskite negatyvių minčių, pasistenkite užsiimti tik tais reikalais, kurie jums nesukelia nemalonių emocijų. Naujiems veiksmams šį diena nėra produktyvi, tačiau pravartu savo galvoje arba ant popieriaus lapo sukurti aiškų planą, savo svajonių ir tikslų sąrašą. Ši diena turi stiprią augimo energiją, tad leiskite sau svajoti, planuoti ir aiškiai pareikšti Visatai apie savo norus.

2 savaitė

Birželio 6 d.

Jeigu norite pradėti kokį nors svarbų projektą, kuris būtų sėkmingas ilgą laiką, tuomet pravartu būtų šiandien padaryti bent mažą žingsnį link savo tikslo. Tai augimo, vaisingos plėtros laikas. Puiki diena pasirūpinti savo garderobu, peržvelgti spintos turinį ir atkreipti dėmesį į savo namų aplinką. Ypatingai stipriai jausite ką turite padaryti, kad sukurtumėte grožį aplink save.

Birželio 7 d.

Dauguma jaus ypatingai stiprų poreikį meilei, šilumai, intymumui. Tai išties puiki diena gražiam bendravimui su mylimaisiais, dovanoms, pasimatymams, šiltai romantikai. Nemaloniausias, konfliktiškas laikas nusimato nuo 10 iki 12 val. – šiuo laiku pasistenkite susilaikyti nuo aštrių žodžių ir veiksmų, kadangi jie atsiras dėl neadekvačių, nevaldomų emocijų.

Birželio 8 d.

Sėkmingiausi bus tie, kurie pasitiki savimi, turi galimybę dirbti mėgstamą darbą ir yra atviri meilei.

Viena iš sėkmingiausių ir dinamiškiausių dienų, kuomet kai kurie darbai bus nudirbti tarsi savaime, be jokių ypatingų pastangų ir su gera nuotaika. Tiesa, sunku bus susikaupti ties tais darbais, kurie jums yra nemalonūs, per sunkūs ar pernelyg nuobodūs. Sėkmingiausi bus tie, kurie pasitiki savimi, turi galimybę dirbti mėgstamą darbą ir yra atviri meilei. Vakaras nuo 21 val. ypač palankus meilei, pasimatymams, grožio ritualams bei apskritai įvairiems gyvenimo malonumams.

Birželio 9 d.

Išnaudokite šią palankią dieną produktyviai ir pasistekite atsikelti anksčiau, turėti dienos tikslą bei pasitikėti savimi. Laiką nuo 7.30 iki 9.30 val. skirkite rimtiems, atsakingiems darbams, o vakarą nuo 20 val. praleiskite maloniai, neapsikraudami neįdomiais darbais ar jums nemaloniu bendravimu.

Birželio 10 d.

Nuo 7.40 iki 11.10 val. avaringas, konfliktiškas ir net agresyvus laikas – būkite atidūs tiek bendravime, tiek kelyje. Laikas tarp 14.50 ir 16.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar pokalbiams, tad jį protingiau skirti poilsiui. Nuo 16.50 val. galite pajusti itin stiprų norą, įkvėpimą dirbti, mokytis.

Birželio 11 d.

Tiek šiandien, tiek ir rytoj protingiausia būtų skirti energiją darbams, kurie reikalauja tikslumo, susikaupimo ir darbštumo. Linksmybėms nėra palankus laikas, dauguma aplinkui savaime jaus vidinį poreikį daug ką sutvarkyti, kuo daugiau nuveikti ir susitelkti tik ties praktiškais, apčiuopiamą naudą suteikiančiais reikalais.

Birželio 12 d.

Nors ir sekmadienis, tačiau diena tinkama ne poilsiui, o darbui. Vaisingas laikas tiems, kurie nori tvarkytis sode, darže, namuose, sutvarkyti tuos dalykus, kuriuos jau seniai reikėjo sutvarkyti. Laikas tarp 10 ir 15.30 val. gali atnešti sunkumų santykiuose. Todėl pasistenkite pagalvoti prieš ką nors sakydami ar darydami kitam žmogui.

3 savaitė

Birželio 13 d.

Svarbiausius susitikimus ir veiksmus užbaikite iki 14 val., nes vėliau dienos fone atsiras nemažai iliuzijos ir galimybių suklysti. Ypač jautrios temos taps teisingumas, meilė, partnerystė, bendradarbiavimas. Bus ypač lengva nesusikalbėti, neteisingai suprasti kitą žmogų arba net ir nesąmoningai įžeisti kito žmogaus orumą. Būtų geriau nuo pietų pasistengti atsiriboti nuo intensyvaus bendravimo.

Birželio 14 d.

Sudėtingas laikas laukia iki 15.25 val., ypač nuo 12.30 iki 14.30 val., kuomet bus ypač sunku susikalbėti su aplinkiniais, rasti tinkamus žodžius sklandžiam pokalbiui palaikyti, tad svarbu susiplanuoti dienotvarkę taip, kad visi svarbūs susitikimai ir veiksmai būtų pradėti po 15.25 val.

Birželio 15 d.

Laikas tarp 14.20 ir 16.20 val. yra skirtas įprastiems darbams arba poilsiui, kadangi bus per mažai energijos, kuri leistų atlikti kažką išties reikšmingo. Gražiausias dienos laikas bendravimui arba pirkiniams laukia 9–10 val. Vakarą nuo 21 val. pasistenkite praleisti namie, nekonfliktuoti su artimaisiais ir pasistengti nesureikšminti savo galimai iliuzorinės vidinės būsenos, kuri gali diktuoti klaidingas nuojautas. Protingiausia būtų kuo anksčiau užmigti.

Birželio 16 d.

Viena iš palankiausių dienų, tačiau sėkminga tik ypač stipriems žmonėms, kurie nebijo didelių projektų, rizikos, geba suvaldyti savo emocijas ir nesiblaškyti dėl smulkmenų. Nuo 17.30 val. svarbu įsiklausyti į įvykius aplink save, kadangi galite pastebėti, jog kažkas gali stokoti jūsų dėmesio arba kažkam reikėtų suteikti pagalbą. Svarbu laiku ir tinkamai į tai sureaguoti.

Birželio 17 d.

Dinamiška, sėkminga ir viena iš produktyviausių dienų. Paskirstykite savo energiją taip, kad užtektų jūsų dėmesio tiek darbams, tiek ir asmeniniam gyvenimui. Visgi šiandien nėra protinga galvoti vien tik apie save. Būtina atsižvelgti į kitų žmonių jausmus ir norus bei prie jų maksimaliai prisitaikyti. Savanaudiški darbai šiandien nėra palaikomi Visatos, todėl anksčiau ar vėliau bus nutraukti.

Birželio 18 d.

Sėkmingi bus tik tie, kurie iš prigimties yra energingi, greiti, neabejoja savimi bei turi lyderio savybių. Diena palanki tiek meilei, tiek intensyviam darbui, tiek ir aktyviam poilsiui, ypač gamtoje. Palanku pradėti kažką visiškai naujo, kadangi šios dienos įvykiai turi poreikį įsitvirtinti bei plėstis.

Birželio 19 d.

Palanki diena beveik visoms veikloms, tačiau su sąlyga, kad jūsų veiksmai bus naudingi ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Taip pat taps aktualu įsiklausyti į sielos poreikius, skirti laiko meditacijai, dvasinės literatūros skaitymui, savo pašaukimo paieškai. Jei tik norėsite, nesunkiai išgirsite savo sielos tikslus bei poreikius. Tai išties stipri diena, ypač tiems, kurie gyvenimą suvokia kaip dvasinio tobulėjimo procesą.

4 savaitė

Birželio 20 d.

Viena iš nemaloniausių dienų, kuomet sunkios, konfliktiškos situacijos iššoks tarsi iš niekus ir pačiu netikėčiausiu momentu. Net ir stipriems žmonėms bus sunku suvaldyti situaciją bei savo reakciją į įvykius. Šios dienos įvykiai iškels problemas, kurios jau seniai laukia sprendimo, pokyčių. Pravartu šiai dienai maksimaliai apriboti darbus, komunikavimą bei pabūti vienumoje.

Birželio 21 d.

Šiandien daug laimėti gali tie, kurie geba susikaupti ties savo tikslais ir neįsileisti emocijų.

Romantikos šioje dienoje bus nedaug, kadangi svarbiau bus kažko reikšmingo pasiekti karjeroje, pakilti aukščiau ir uždirbti daugiau. Jausmai ir šilti santykiai daugumai gali atrodyti lyg laiko švaistymas. Išties šiandien daug laimėti gali tie, kurie geba susikaupti ties savo tikslais ir neįsileisti emocijų. Darbe svarbu netinginiauti, nes viršininkas tą neišvengiamai pastebės.

Birželio 22 d.

Avaringas ir kupinas netikėtumų laikas laukia 11–13val., ypač atsargiau vertėtų elgtis už vairo bei dirbant su technika. Šio laikotarpiu gimusios idėjos bus daugiau griaunančios nei kuriančios. Likusios dienos laikas palankus įvairiems praktiškiems darbams.

Birželio 23 d.

Jūsų aplinka šiandien padovanos jums nemažai ženklų, kurie daug atskleis apie jūsų stipriąsias ir silpnąsias puses. Ne viskas, ką išgirsite apie save, patiks, tačiau kritika gali padėti tobulėti, todėl priimkite situacijas adekvačiai, net jeigu jos nėra malonios. Nepatartina tvarkyti dokumentų arba kalbėtis su viršininku.

Birželio 24 d.

Kad ir kokį "saldų" pasiūlymą gausite, pasistenkite susilaikyti ir jo nepriimti, kadangi tai greičiau gali būti apgaulinga situacija, kuri savyje turi nedaug naudos. Pravartu susitelkti ne į išrorinį, o į vidinį pasaulį, pamedituoti, apsivalyti nuo nuoskaudų ir negatyvių minčių, mažiau bendrauti su aplinkiniais, jei tam nėra būtino reikalo.

Birželio 25 d.

Šios dienos pozityvią energiją galite išnaudoti tiek asmeniniame gyvenime, tiek dvasieniame tobulėjime, tiek ir darbe. Visgi darbai, kurie reikalauja konkretumo, logikos ir greičio, gali sėktis sunkiai, kadangi daugumai bus sunku ilgai išlaikyti dėmesį ties panašiais darbais ir vis trauks pasvajoti apie ateitį, o ne susikaupti į dabartį.

Birželio 26 d.

Šioje dienoje gali būti visko: laukia netikėti suvokimai, smulkūs ginčai, nesusipratimai, kurie kils dėl dėmesingumo stokos, o kai kurie gali savo viduje aiškiai pajusti savo misiją, paskirtį. Nors dieną puikiai tinka aktyviam bendravimui su bendraminčiais, tačiau vakarą nuo 21.40 val. verčiau praleisti namuose.

5 savaitė

Birželio 27 d.

Viena iš sėkmingiausių mėnesio dienų, ypač palanki drąsiems žmonėms ir tiems, kurie siekia ko daugiau išmokti.

Viena iš sėkmingiausių mėnesio dienų, ypač palanki drąsiems žmonėms ir tiems, kurie siekia ko daugiau išmokti. Gausite naudingos ir jums aktualios informacijos, kuri leis sudelioti ateities planus ir pakoreguoti dabarties veiksmus.

Svarbiausius darbus pradėkite nuo 10.10 val., o iki tol pasistenkite neskubėti veržtis pirmyn, skirkite laiko sau, savo išvaizdai, savijautai.

Birželio 28 d.

Dinamiška, darbinga, tačiau sunkiai suvaldoma, o kartais net ir agresyvi diena. Ypač sudėtingas laikas nusimato nuo 7 iki 9 val. bei nuo 13.15 iki 15.15 val. Atsargiai reikėtų elgtis su pinigais ir neinvestuoti, jei tam nėra būtino reikalo. Šiandien nuo pirkinių verčiau susilaikyti. Venkite žmonių, su kuriais paprastai konfliktuojate.

Birželio 29 d.

Laikas nuo 11 iki 13.05 val. nėra vaisingas, todėl tuo metu verčiau nuveikite ką nors įprasto, kasdieniško. Nuo 13.05 val. prasideda puikus laikas meilei, patikimai partnerystei. Šios dienos pažintys gali būti ypač patikimos ir ilgalaikės. Tinkama diena vaiko pradėjimui bei vedyboms.

Birželio 30 d.

Nesinorės skubėti, tačiau net ir veikdami lėtai nuveiksite daug, jei tik to bus siekiama. Nenustebkite, jeigu šiandien gautumėte pasiūlymą iš išorinio pasaulio, kuris suteiktų galimybių igyti daugiau stabilumo finansuose, arba savo vidiniame pasaulyje aiškiai suvoksite geriausias ir greičiausias savo uždarbio galimybes.

Sėkmės kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Ji24.lt

Naujausi straipsniai