Birželį susituokę Eglė ir Jonas Valančiūnai medų kopinėjo Maldyvuose

Jonas ir Eglė Valančiūnai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-08 15:03
Birželio 21-ąją Jonas (22) ir Eglė (25) Valančiūnai prisiekė amžiną meilę prieš Dievą. Sutuoktiniai po puotos ilgai neužsibuvo Lietuvoje ir išvyko kopinėti medaus į Maldyvus.

Apie tai, kad ketina vykti į Lietuvos pramogų pasaulio elito pamėgtą salų valstybę Indijos vandenyne, po ceremonijos Šiluvos Švč. Mergelės Marijos gimimo bazilikoje žurnalistams išdavė J.Valančiūnas.

Portalas Žmonės.lt primena, kad Maldyvuose medaus mėnesį praėjusių metų rugpjūtį leido ir kitas krepšininkas – Simas Jasaitis su žmona Oksana Pikul-Jasaitiene.

Eglė su bičiuliais ir gerbėjais netruko pasidalinti įspūdžiais iš egzotiško salyno, kur sutuoktiniai mėgavosi ne tik šiltu oru, balto smėlio paplūdimiais, palmėmis ir Indijos vandenyno teikiamais malonumais, bet ir romantika. Krepšininko žmona savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotraukomis iš poros medaus mėnesio.

Vienoje nuotraukoje Eglė įsiamžino asmenukėje. Nuo kaitrios saulės spindulių moteris slėpėsi po skrybėle ir akiniais nuo saulės. Kitoje – sutuoktiniai mėgaujasi saulės voniomis ir vaizdu į vandenyną. Nuotraukoje matyti 52 dydžio krepšininko pėda ir šalia ant gulto įsitaisiusi E.Valančiūnienė.

Šiuo metu Jonas Valančiūnas jau treniruojasi NBA, o rugpjūčio 8-ąją  prisijungs prie Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės ir ruošis FIBA Pasaulio čempionatui.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai