Birutė Petrikytė: „Aš tikrai tikiu aukštesnėmis jėgomis“

Birutė Petrikytė / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-06 16:59
BTV laidoje „Šeštasis pojūtis“ dalyvavusi Birutė Petrikytė neslėpė, kad ir prieš tai buvo lankiusis pas žmones, galinčius pranašauti ateitį.

„Tačiau jie man sako, kad pati savyje turiu labai daug jėgos ir vadinamąjį šeštąjį jausmą“, – šypsojosi ji.

Dainininkė stebėjosi, kad numerologams labai taikliai sekėsi apibūdinti tiek jos, tiek kartu su ja laidoje dalyvavusio politiko Petro Gražulio asmenybes.

„Mums buvo labai smagu stebėti, ką apie mus šneka, kol nežino, kas mes tokie“, – po laidos įspūdžiais dalinosi ji. B.Petrikytė neslėpė, kad ji neneigia antgamtinių žmonių sugebėjimų.

„Aš tikrai tikiu aukštesnėmis jėgomis“, – atvirai sakė ji.

Tačiau dainininkę išdavė ne numerologų išvardintos būdo savybės, o kaip užuomina įjungtas Barbros Streisand dainos „Woman in love“ įrašas. Vos jį išgirdusi dainininkė Daina Bilevičiūtė suprato, kas slepiasi už širmos.

„Man malonu, kad žmonės žino, kas aš tokia ir kad ne kartą esu pasakojusi, kad ši dainininkė – didžiausia mano įkvepėja“, – džiaugėsi B.Petrikytė.

Laidoje dainininkė papasakojo apie neįprastą savo pažinties su vyru istoriją. Kelionėje laivu pirmiausia jis susipažino su jos... dukra. Išgyręs gražuolę mamą, jis paprašė juodu supažindinti.

B.Petrikytė taip pat užsimins apie būdą, padėjusį jai kone neatpažįstamai pakeisti išvaizdą. Tačiau gyvenimo būdo keitimo mokyklai vadovaujanti moteris neslepia – kiekvienas žmogus skirtingas ir tie patys receptai tinka ne visiems.

Daugiau – sekmadienį 20.20 laidoje „Šeštasis pojūtis“ per BTV

15min.lt

Naujausi straipsniai