Birutė Dambrauskaitė Kalėdas sutiko sostinės gėjų klube

Birutė Dambrauskaitė / Audriaus Dzimidavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-26 16:40
Kerinčio balso primadona Birutė Dambrauskaitė, kaip ir kasmet, šventinį Kalėdų vakarą surengė koncertą sostinės gėjų klube „Soho“. Lietuvos šlagerių karaliene tituluojama Birutė Dambrauskaitė kvietė į nuoširdų muzikinį pokalbį apie meilę, neapykantą, netektį ir vienatvę.

„Šį vakarą skambėjo mano žymiausios dainos – buvo ir greito tempo kūrinių, ir už širdies griebiančių dainų, ir, žinoma, tai buvo gyvas pasirodymas. Negaliu kitaip – juk kur tuomet dingsta emocijos ir jausmai?“ – po koncerto šypsojosi dainininkė B.Dambrauskaitė.

Audriaus Dzimidavičiaus nuotr.
Audriaus Dzimidavičiaus nuotr.

Anksčiau B.Dambrauskaitė yra minėjusi, jog šiame klube visuomet jaučiasi gerbiama, mylima ir laukiama. „Soho“ klube susirenka atlikėjos gerbėjai, kurie jaučia, išgyvena atlikėjos dainas kartu su pačia dainininke, dainuoja kartu, žino visas jos dainas.

Jos žemą, prikimusį balsą, tokį tinkamą dramatiškoms dainoms, pažįsta tūkstančiai Lietuvos klausytojų. Galima drąsiai teigti, jog scenos rože įvardijama atlikėja ir šį vakarą pirmiausia pavergė ne savo unikaliu balso tembru, o nuoširdumu. Atrodė, kad dainuodama ji pasakojo tai, ką yra išgyvenusi pati.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama