Birštone duris atvėrė naujas restoranas: atidarymo šventės nepraleido ir žinomi žmonės

Restorano Birštone atidarymas/ M. Stankaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-06 16:11
Šeštadienio vakarą, Birštono miesto centre, oficialiai atidarytas baras-restoranas „Skveras“. Projekto sumanytojai atgaivino primirštą, bet istoriškai svarbią miesto vietą ir siūlo skirtingų pasaulio virtuvių patiekalus bei prie jų derančius kokteilius. Atidarymo išvakarėse restorane susirinko kviestiniai svečiai. Atidarymo šventės nepraleido radijo ir televizijos laidų vedėjai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys, muzikos prodiuseris Linas Strockis, atlikėja Jessica Shy ir kiti.

„Tarpukario metu Birštonas buvo patekęs į geriausių Europos kurortų 10-uką, o bene didžiausias traukos centras buvo tuomet šioje vietoje veikęs restoranas. Savaitgaliais jame žmonės mėgavosi gyva muzika ir gardžiais pusryčiais, tačiau bėgant metams ši tradicija išnyko, o garsusis Birštono skveras prarado gyvybingumą. Bandysime ją atgaivinti ir prikelti šią vietą naujam gyvenimui. Tai – dovana ne tik vietiniams, bet ir visiems Lietuvos gyventojams”,– renginio metu sakė restorano savininkė Ramunė Šyvokienė, pridurdama, kad verslo sukūrimas padėjo prisivilioti grįžti ir užsienyje gyvenusią dukrą, žinomą dainininkę Jessicą Shy.

Restorano Birštone atidarymas/ M. Stankaičio nuotr.
Restorano Birštone atidarymas/ M. Stankaičio nuotr.

Vakaro kulminacija suknelė dekoruota kaljanais

Renginio dalyviai ne tik mėgavosi vienas kito draugija, bet ir gardžiais užkandžiais bei gėrimais, žinomos atlikėjos Jessicos Shy gyvo garso koncertu. Bene laukiamiausia vakaro akimirka tapo floristo Modesto Vasiliausko pasirodymas. Daugiau nei valandą M. Vasiliauskas užtruko, kol, stebint žiūrovams, baigė darbą prie suknelės pritvirtindamas gėles ir kaljanus.

„Dekoruoti suknelę kaljanais man nėra tekę, bet tai nebuvo iššūkis. Per savo karjerą esu dekoravęs sukneles įvairiomis medžiagomis: svarmenimis, graikiškas riešutais, braškėmis”, – sakė M. Vasiliauskas.


 Atidarymo akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Naujausi straipsniai