„Biplan“ pristatė ką tik išleistą naują albumą „Visi keliai veda prie jūros“

Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-19 18:40
Grupės „Biplan“ nariai Maksas, Olegas, Seržas ir Aleksandras trečiadienį džiaugiasi: šiandien dienos šviesą išvydo naujausias jų albumas „Visi keliai veda prie jūros“. Džiugia proga Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas draugus ir grupės gerbėjus pakvietė į sostinės „Rūdininkų“ knygyną, kur papasakojo apie albumą bei laukiančius koncertus.

„Norime be jokios pompastikos pristatyti savo naujausią albumą draugams, taip pat tiems, kuriems mūsų kūryba yra svarbi“, – susibūrimo tikslą Žmonės.lt paaiškino grupės lyderis M.Melmanas. Dainininkas džiaugėsi, kad jaukaus pasisėdėjimo bendraminčių rate metu nupirkta ir pirmoji ką tik iš spaustuvės parsivežto albumo kopija. 

Susitikimo su bičiuliais metu „biplanai“ pasakojo, bet nedainavo. „Prisidainavome per visą mėnesį... Šią savaitę kasdien repetavome. „Lofte“ padainuosime. O šįkart pasidalinsime džiaugsmu – šis albumas yra labai labai lauktas“, – sakė M.Melmanas. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas, koks gi jausmas rankose pagaliau laikyti taip ilgai – net penkerius metus – brandintą albumą, Maksas buvo atviras: „Ne pirmąkart jaučiam tokį jausmą – juk laiko tarpai tarp mūsų albumų dažniausiai siekia ketverius ar penkerius metus... Kūryboje mes esame šiek tiek lėtoki. Bet jausmas yra nuostabus. Kiekvienas albumas yra tarsi išnešiotas kūdikis. Ateina laikas ir tas kūdikis atsiranda. Galime pagaliau atsidusti... Tačiau dar laukia labai daug darbo – pristatyti albumą, dainuoti tas dainas... Visgi vienintelis mane aplankęs jausmas yra džiaugsmas.“

Grupei sunku net suskaičiuoti, kelintas tai albumas jų sąskaitoje. „Mes patys painiojamės... Tiksliai net nežinau, kiek jų išleidome. Bet jei skaičiuosime tik Lietuvoje išleistus pilnus albumus, tai šis būtų šeštas“, – suko galvą M.Melmanas. 

Muzikantas nekantriai laukia, kada gi publika išgirs albume skambančias dainas, atliekamas gyvai. Tik iš anksto įspėja – šįkart scenoje „Biplan“ gali atrodyti kitokie: „Kiekvienas koncertas, kurio metu pristatai naują kūrinį, yra išskirtinis. Kai dainuoji naują dainą iš tiesų esi šiek tiek nuogas, nes dar negali įsivaizduoti, kaip ją priims žmonės. Tai – nuoširdumo akimirka. Šįkart mes pristatysime ne vieną naują dainą, o kur kas daugiau – jas grosime pirmą kartą... Dėl to vėl būsime šiek tiek neapsišarvavę, šiek tiek nuogi.“

„Biplan“ naujo albumo „Visi keliai veda prie jūros“ pristatymo koncertai įvyks:

•    Lapkričio 22 dieną Vilniuje menų fabrike „LOFTAS“.
•    Lapkričio 28 dieną Klaipėdos inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“.
•    Lapkričio 29 dieną Panevėžyje „Tauro Lofte“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai