„Biplan“ narys Olegas Aleksejevas pakliuvo į avariją: „Dariau salto per mašinos kapotą“

Olegas Aleksejevas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-14 12:14
Grupės „Biplan“ narys Olegas Aleksejevas rugpjūčio 13-ąją nuo šiol gali švęsti antrąjį gimtadienį. Antradienį muzikantas pakliuvo į avariją, kuri galėjo baigtis tragedija.

Laimei nuo rimtesnių sužalojimų vyrui pavyko išsisukti. Motociklu važiavęs Olegas bandė išvengti susidūrimo su mašina nuskriejo nuo savo motociklo. Apie įvykį vyras papaskojo ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. 

„Klasika. Trylikta diena, Juodasis kelias, iš šalutinio išvažiuoja mašina, vairuotojas nepastebi manęs važiuojančio mocu pagrindiniu keliu, aš per stabdžius, to neužtenka, darau salto per mašinos kapotą, matau mašinoje sėdintį jauną vyrą, jo mažą vaiką ant galinės sėdynės, tada nusileidžiu užpakaliu ant asfalto, motociklas guli šalia. Po to aš jau guliu ant pievelės su iš kažkur atsiradusia cigarete rankose. Aplink žmonės, kažkas kviečia greituškę, policiją, kažkas teiraujasi ar sveikas, ar nesulužęs. Sakau, viskas gut, tik užpakalį skauda. Po to atlėkia greituškė, iššoka gydytojai, kur vairuotojas, klausia. Sakau, aš vairuotojas, jau stovėdamas su cyza burnoje. Mums sakė, kad atviras lūžis, sako medikas kiek nusivildamas ir pradeda tikrinti mano kaulus. Po to užpildome kartu kažkokius popierius ir jie išvažiuoja. Po to policija, deklaracijos ir t.t.


O aš kaip iš naujo gimęs, tik užpakalį skauda, moco gaila, ir šalmas pabrozdintas. Ir į repeticiją pavėlavau.
p.s. Kas nori pasveikinti su gimtadieniu, ateikite lygiai už savaitės į Vasaros terasą, dėsim koncertą. A, ir dar šukuoseną mano naują pamatysite, juk neveltui pas kirpėją kėdėje tiek laiko muisčiaus.
p.p.s. Vairuokite atidžiai ir saugiai!“, – rašė muzikantas. 

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai