„Biplan“ jubiliejinio turo metu prie grupės prisijungs Ieva Narkutė

Ieva Narkutė / Tomas&Lukas nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-23 10:11
Metų pabaigoje vyksiančio šventinio turo „Biplan 20!“ metu grupės gerbėjai išgirs netikėtus Lietuvos pozityviojo roko muzikantų ir lyriškosios Ievos Narkutės duetus. Atlikėja sako nekantriai laukianti koncertų ir pažymi, kad su vyrų kompanijomis dirbti jai visada smagu.

Kartu su „Biplan“ I. Narkutė atliks dainas „Nuodai“ ir „Sapnų gaudyklė“. Ji pažymi, kad tik gavusi kvietimą koncertuoti kartu su grupe jų jubiliejinių koncertų metu sutiko nė kiek nedvejodama. Anot I. Narkutės, jai tai – ir džiaugsmas, ir garbė. Atlikėją ypač džiugina darbo kartu procesas. 

„Su šios grupės nariais mane sieja abipusės simpatijos, todėl kartu dirbti yra lengva ir vienas malonumas. Jaučiuosi laukiama viešnia, kurią komanda mielai priima. Netgi galiu atskleisti, kad vyrų kompanijose man dirbti apskritai yra smagu – visi dažniausiai būna labai linksmi ir vyrauja gera nuotaika“, – sako I. Narkutė.

Atlikėja pažymi grupės gerbėja esanti jau seniai: jų dainų klausanti nuo aštuonerių metų. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Jų dainos skleidžia švelnią šviesą, jaukų optimizmą ir gyvenimo džiaugsmą. Ne vienadienį, ne netikrą, o autentišką džiaugsmą, trunkantį jau 20 metų. O smagiausia, kad ir asmeniškai susipažinus su „Biplan“ vyrais tas šviesos, taikos, ir gražių žmonių įspūdis išlieka. Tai svarbūs ir dideli dalykai, kurių mums niekada nebus per daug, nes aplink tamsos ir sunkumų per akis“, – teigia I. Narkutė. 

Kartu su „Biplan“ svečių teisėmis koncertuose pasirodys I. Narkutė ir kiti žymūs dainininkai bei ypatingi svečiai. Didelė dalis grupės kūrinių suskambės kitaip, negu įprasta – „Biplan“ atliks naujas jų aranžuotes, grodama pučiamųjų sekcija papildyta sudėtimi. Kiekvienai dainai yra ruošiami ir atskiri originalūs vizualiniai sprendimai. Dizaineriai „Pet Punk“ koncertams kuria specialias dekoracijas, o nestandartinių sprendimų manufaktūra „Mur Mur Mur“ rūpinasi išskirtiniu grupės įvaizdžiu koncertų metu. Daug dėmesio bus skiriama ir kokybiškam garsui bei apšvietimui.

Koncertinį turą „Biplan“ rengia grupės 20-mečio jubiliejaus proga. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais grupė apkeliaus didžiuosius Lietuvos miestus. Lapkričio 20 d. „Biplan“ koncertuos Kaune, renginių centre „Renginių oazė“, lapkričio 27 d. – Vilniuje, laisvalaikio centre „Forum Palace“,  gruodžio 5 d. – Panevėžyje, „Cido arenoje“, gruodžio 12 d. – Šiauliuose, Šiaulių arenoje, gruodžio 20 d. – Klaipėdos koncertų salėje. 

Bilietus į koncertus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje platina „Bilietai.lt“, Panevėžyje – „Tiketa“, o Šiauliuose – „Ticket Market“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai