Biografiniame filme apie Adele pagrindinis vaidmuo siūlomas aktorei Rebel Wilson

Adele ir Rebel Wilson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-05 21:02
Iš Australijos kilusi komikė Rebel Wilson (36 m.) – pagrindinė kandidatė vaidinti britų popsensaciją Adele (27 m.) naujame biografiniame filme apie jos gyvenimą, praneša „The Daily Star“.

Pranešama, kad komedijose įsitvirtinusi australė Rebel Wilson viliasi, jog Adele vaidmuo jai atvers platesnes karjeros galimybes ir ji įrodys, kad gali ne tik juokinti žiūrovus, bet ir atlikti rimtus vaidmenis.​

„Rebel visada norėjo įrodyti, kad ji gali būti ir rimta aktorė, – „The Daily Star“ sakė vienas šaltinis iš jos aplinkos. – Rebel vokaliniai gebėjimai neprilygsta Adele, bet ji tikrai gali dainuoti. Ir, šiek tiek pasitelkus technologinius burtus, filme jos balsas galėtų skambėti kaip Adele.“​

Rebel Wilson anksčiau yra sakiusi, kad ją kartais painioja su garsiąja dainininke.

Pati aktorė kol kas nekomentuoja gandų apie galimą jos dalyvavimą kuriant biografinį filmą apie Adele. O štai pati Adele per savo koncertą pareiškė, kad bent jau kol kas niekas su ja nesusisiekė dėl filmo apie ją kūrimo.

„Girdėjau gandus, kad Rebel Wilson vaidins mane filme – pažiūrėsime, ar taip ir bus. Vien dėl to, kad aš esu plius dydžio, dar nereiškia, kad mane vaidins ji. Jiems reikia mano sumauto sutikimo!“ – pareiškė Adele.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai