Billie Eilish blondine pabuvojo neilgai: gerbėjus ir vėl nustebino išvaizdos pokyčiais

Billie Eilish / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2021-12-04 15:17
Metų pradžioje išvaizdos pokyčiais nustebinusi dainininkė Billie Eilish blondine pabuvojo neilgai – šiandien atlikėja jau tamsiaplaukė.

Praėjusiais metais savo vizitine kortele tapusius juodai žalius plaukus persidažiusi šviesiai Billie sulaukė gausybės gerbėjų komentarų ir klausimų, kodėl ryžosi tokiam žingsniui. Išvaizdos pokyčiai, rodos, nedžiugino ir pačios amerikiečių atlikėjos. Ant pirštų galima suskaičiuoti, kiek mėnesių socialinių tinklų nuotraukoms ji pozavo su šviesių plaukų šukuosena.

Dar kartą 19-metės „Grammy“ apdovanojimų laureatės gerbėjai buvo priversti suklusti ketvirtadienį. Pristačiusi savo vinilinę plokštelę, mergina po kelių valandų įsiamžino ir asmenukėje. Instagrame ji pasidalijo šia fotografija, kurioje matyti pasikeitusi plaukų spalva.

„Pasiilgote manęs?“, – rašė B.Eilish po kaštonine spalva spindinčius plaukus įamžinusia nuotrauka.

Joje hitų kūrėja vilkėjo marškinėlus su užrašu „Drug Free“, kuriais puošėsi prieš savo turo Majamyje, Floridoje, pradžią 2020 metų kovo 9 dieną.

Tai jau ne pirmas kartas, kai atlikėja tampa brunete. 2019 metais Billie nuo plaukų šaknų iki jų galiukų puošė tamsi spalva. Vėliau garsenybė savo plaukus patobulino žalia spalva, suteikdama jiems vėjavaikiškumo.

Billie Eilish / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Billie Eilish / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors tiksliai neaišku, kada Billie ir vėl nusprendė grįžti prie savo senos, atrodo, patogios ir jau anksčiau išbandytos tamsiai rudos spalvos. Paskutinį kartą instagrame ji šviesiais plaukais pastebėta lapkričio 19 dieną.

Atrodo, šie metai atlikėjai nebuvo lengvi, tačiau nestokojo ir džiugių akimirkų. Billie buvo priversta atšaukti savo pasaulinį turą „Where Do We Go“, į kurį buvo parduoti visi bilietai. Nuo to laiko žvaigždė grįžo prie kūrybos, ir šių metų liepą išleido visų labai lauktą albumą „Happier Than Ever“.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai