„Billboard“ muzikos apdovanojimuose – Britney Spears ir Celine Dion triumfas

Britney Spears / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-23 06:01
Sekmadienio vakarą (Lietuvos laiku – naktį iš sekmadienio į pirmadienį) Las Vegase įvyko kasmetinė „Billboard“ muzikos apdovanojimų ceremonija, kurios metu išrinkti geriausi praėjusių metų atlikėjai.

Tiesiogiai transliuotą apdovanojimų ceremoniją vedė atlikėjai Ludacrisas ir Ciara.

Ceremonijai startą davė popprincesė Britney Spears, surengusi įspūdingą šou, kurio metu atliko garsiausius savo hitus: „Work Bitch“, „Womanizer“, „I Love Rock N' Roll“, „Breathe On Me“, „I'm a Slave 4 U“, „Touch of My Hand“ ir „Toxic“. Jai buvo įteiktas specialus „Billboard“Tūkstantmečio apdovanojimas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dainininkei Celine Dion, kuri vos prieš keturis mėnesius palaidojo savo gyvenimo meilę Rene Angelilį, buvo įteiktas specialus „Billboard“ Ikonos apdovanojimas – jį ašaras vos tramdančiai mamai įteikė vyriausias dainininkės sūnus 15-metis Rene Charlesas.

Gautą apdovanojimą Celine Dion dedikavo savo mirusiam vyrui: „Rene, tai tau. Šou privalo tęstis“.

Vėliau Celine Dion ant scenos atliko naują „Queen“ dainos „The Show Must Go On“ versiją.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Apdovanojimuose buvo pagerbtas ir balandžio 21-ąją miręs dainininkas Prince'as – jam dedikuotą pasirodymą surengė popkaralienė Madonna ir geras jo bičiulis bei bendražygis Stevie Wonderis, atlikdami jo dainas „Nothing Compares 2 U“, kurią jis parašė atlikėjai Sinead O'Connor, ir „Purple Rain“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Renginio metu savo muzikinius pasirodymus žiūrovams dovanojo tokios žvaigždės kaip Britney Spears, Celine Dion, Pink, Justinas Bieberis, Rihanna, Demi Lovato, Ariana Grande, Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas, Meghan Trainor, „Fifth Harmony“, Nickas Jonas ir Tove Lo bei kiti.

Visą „Billboard“ apdovanojimų nugalėtojų sąrašą galite rasti ČIA.

Žmonės.lt galerijoje – „Billboard“ muzikos apdovanojimų akimirkos:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai