„Billboard“ apdovanojimuose publika nušvilpė Kanye Westą bei seseris Kendall ir Kylie Jenner

Kanye Westas, Kendall Jenner ir Kylie Jenner / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-19 01:08
Sekmadienį vykę „Billboard“ muzikos apdovanojimai buvo ne pats maloniausias vakaras reperiui Kanye Westui (37 m.) ir jo svainėms Kendall (19 m.) bei Kylie Jenner (17 m.) – juos nušvilpė Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje susirinkusi publika.

Ceremonijos pabaigoje ant scenos užlipusios sesutės Kendall ir Kylie Jenner pristatė finalinį vakaro pasirodymą – reperio Kanye Westo šou. Tačiau vos tik realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ žvaigždutės užlipo ant scenos, salėje pasigirdo švilpimas.

Pirmosiose eilėse sėdėjusios garsenybės į jauniausias Kim Kardashian seseris reagavo neutraliai, tačiau toliau buvę žiūrovai pasistengė, kad vakaras merginoms apkarstų.

Girdėdamos, kaip jas nušvilpia publika, Kendall ir Kylie elgėsi profesionaliai, nekreipė į tai nė menkiausio dėmesio ir pagal scenarijų pristatė Kanye Westo pasirodymą.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Kai garsiosios seserys nulipo nuo scenos ir ant jos pasirodė Kanye Westas, situacija nepagerėjo – renginio organizatoriai žadėjo įspūdingą reperio numerį, tačiau finalinis pasirodymas virto visiška nesėkme.

Siekiant kuo didesnio efekto ant scenos buvo pirpūsta per daug dūmų ir gerokai persistengta su pirotechnikos efektais, tad paties Kanye Westo ir ant scenos buvusių šokėjų praktiškai nesimatė.

Maža to, per televizorių apdovanojimus stebėję žiūrovai ne tik kad beveik nieko nematė, bet dar ir negirdėjo: reperio dainose „All Day“ ir „Black Skinhead“ tiek daug keiksmažodžių, kad dalį pasirodymo žiūrovai namuose tegirdėjo tik cenzūrinius pypsėjimus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai