Bilietai į atsinaujinusį festivalį „Betsafe Radistai Village“ tirpsta akimirksniu

„Radistai Village“/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-28 14:18
Visiškai atsinaujinęs ir kitoks „Betsafe Radistai Village 2019“ šiemet vyks paskutinį liepos savaitgalį. Kasmet tūkstančių dalyvių sulaukiantis muzikos ir pramogų festivalis Obuolių salą sudrebins liepos 26 ir 27 dienomis. Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius neslepia, kad šiemet į salą gali nepatekti visi norintys, nes festivalio bilietai šluojami žaibišku greičiu. Festivalio organizatoriai įspėja dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.

„Bilietai tirpsta, todėl norintys švęsti karščiausią vasaros savaitgalį geriausių draugų apsuptyje kiečiausiame festivalyje Lietuvoje privalo veikti dabar!“, – sako Jonas Nainys.

„Dabar, arba niekados!“, – Jonui pritaria Rolandas Mackevičius. „Kviečiu visus paskubėti, nes bilietų sparčiai mažėja, o nuo birželio 1-os dienos jie dar ir pabrangs“.

Bilietus į atsinaujinusį muzikos ir pramogų festivalį „Betsafe Radistai Village 2019“ galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu“ www.bilietai.lt.

„Radistai Village“/Organizatorių nuotr.
„Radistai Village“/Organizatorių nuotr.

Iš pagrindų atsinaujinusiame festivalyje, kartu su elektroninės šokių muzikos DJ‘ų pasirodymais, vyks ir garsiausių mūsų šalies bei užsienio atlikėjų ir grupių gyvos muzikos koncertai. Paskutinįjį liepos savaitgalį Obuolių saloje griaudėsiančiame „Betsafe Radistai Village 2019“ įspūdingus koncertus surengs: „M.A.M.A.“ apdovanojimuose „Metų atlikėja“ išrinkta populiariausia mūsų šalies dainininkė Justė Arlauskaitė–Jazzu; neseniai kartu su įspūdingu 35 žmonių orkestru ir choru įrašytą kūrinį „Kai tu žengi, gūžiasi Vilnius“ pristatęs reperių duetas „Lilas ir Innomine“; tris pagrindinius „M.A.M.A.“ apdovanojimus laimėję hip-hopo karaliai „G & G Sindikatas“; vienas iš geriausių mūsų šalyje muzikos prodiuseris ir atlikėjas Leon Somov, bene populiariausias ir mėgstamiausias DJ‘us Lietuvoje Manfedas ir lietuviško kraujo turintis garsusis Šveicarijos elektroninės muzikos prodiuseris Gil Glaze.

„Radistai Village“/Organizatorių nuotr.
„Radistai Village“/Organizatorių nuotr.

Festivalyje „Betsafe Radistai Village 2019“ taip pat koncertuos naują hitą „Atsisuk“ neseniai pristatęs Niko Barisas ir visa reperių „8 Kambarys“ komanda; energingasis Vidas Bareikis; naujosios hip-hopo kartos žvaigždės „Flying Saucer Gang“ ir Mad Money; vienas geriausių mūsų šalies elektroninės muzikos atstovų Embody; Radistai DJ‘s duetas Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius; pirmąkart mūsų šalyje grosiantis populiarusis Izraelio elektroninės muzikos DJ‘us ir prodiuseris Chaim; Obuolių salą šturmuosianti viena jauniausių elektroninės muzikos žvaigždžių pasaulyje – Brazilijos DJ‘us ir prodiuseris Christian Liu, prisistatantis kaip DJ Liu ir sparčiai renkantis savo auditoriją ir turintis puikų muzikos skonį DJ Dujus.

Išskirtinėje „Beach Stage“ scenoje savaitgalį pasirodymus surengs 20 atlikėjų ir grupių: Darrell Story, „Flaxen Beats“, Morkus & Gile, „On1Beat“, Lew Basso, Sonis Luzanovas, Mant Olin, DJ Jovani, Alergic, Deep Luke, Rocky, Liufo, Lukejack, Linius & Kordas, Double J, Dave Nazza, Fordynex, Danell Arma, Armandy, Endrio ir Ugga.

„Radistai Village“/Organizatorių nuotr.
„Radistai Village“/Organizatorių nuotr.

Šiemet festivalio „Betsafe Radistai Village 2019“ specialioje „Afterparty Stage“ scenoje patiems ištvermingiausiems nuo 2 val. nakties išskirtinę muziką gros Chaim, Manfredas, „Kandy Killers“ ir „Bad Habits“. Viso festivalyje gros daugiau nei 50 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos. „Betsafe Radistai Village 2019“ scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, specialūs efektai.

Radistų atsinaujinusį festivalį „Betsafe Radistai Village 2019“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, Kaune surengsiantis Stingo turo „My Songs“ koncertą, Katie Melua išskirtinį pasirodymą Trakų pilyje, Pažaislio vienuolyje vyksiančios „Pažaislio muzika“ serijos koncertus su „Daddy Was A Milkman“, Erica Jennings ir Monika Linkyte, bendrą „Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą Trakuose, keltų muzikos sensacijos „Celtic Woman“ pasirodymą Vilniuje, taip pat sostinėje vyksiančius „Daddy Was A Milkman“ megakoncertą ir legendinės britų elektroninės muzikos grupės „OMD“ pasirodymą.

Naujausi straipsniai