Bildukai – pramanas, fantazija ar realybė? Kaip su jais susigyventi?

Senuose namuose vaidenasi / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kartais, kai namuose netikėtai pradeda vienas po kito dužti indai, lyg visai be vėjo trankytis atidaryti langai ir vykti kitokie nepaaiškinami reiškiniai, sakome: „Apsigyveno bildukas.“ Kaip į tai reaguoti?

Ar teko kada susidurti su keistais reiškiniais savo namuose, kurių negalite paaiškinti? Baimintis bet kokiu atveju nereikėtų – mūsų pasaulyje egzistuoja tiek matomi, tiek neregimi reiškiniai. Energijos rūšių yra daugybė, o to, ko nematome, nereikėtų iškart neigti.

Žodis „poltergeistas“ žinomas jau seniai, jis reiškia „triukšminga dvasia“. O lietuviai nuo seno turi dvasioms apibūdinti kitą gražų žodį „bildukas“.

Žodis „poltergeistas“ žinomas jau seniai, jis reiškia „triukšminga dvasia“. O lietuviai nuo seno turi dvasioms apibūdinti kitą gražų žodį „bildukas“, kuris tiesiogiai nurodo, kad tai yra nerami namų dvasia, kuri bilda, baladojasi, išmėto daiktus ir kitaip šėlioja.

Kaip suprasti, kad jūsų namuose įsikūrė nerami dvaselė?

Nuo seno buvo žinoma, kad neramios dvasios pasilieka tuose namuose, kur nuo seno gyveno, jei vis dar turi čia, Žemėje, nesutvarkytų reikalų. Arba paliko savo kūną netikėtai ir vis dar nesupranta, kad jau laikas išeiti, todėl blaškosi, reikalauja dėmesio. Tikriausiai neteko girdėti, kad dvaselė įsikurtų naujame būste, dažniausiai jų lieka senuose namuose, kur vienus žmones keitė kiti, kur, kaip sakoma, sienos galėtų papasakoti daug istorijų. Ir šėlioja jos todėl, kad neranda ramybės, kad išėjimas iš kūno buvo neįprastas, gal paties žmogaus rankos nulemtas, gal prievartinis ar kitoks nenatūralus.

Taip pat bylojama, kad reikštis bildukai pradeda tada, kai namuose gyvena jautrios sielos žmonės, kurie gali joms padėti arba kuriuos jie gali terorizuoti ir maitintis gyventojų energija. Štai keletas požymių, kad savo namuose turite nepageidaujamų įnamių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydomosios ir mistinės sidabro galios

Nuolat jaučiate, lyg kas nors jus sektų. Esate namuose vieni, o jausmas toks, tarsi sienos jus stebėtų. Išties ekstrasensai patvirtina, kad jei nuolat būdami namuose jaučiate diskomfortą, lyg būtumėte ne vieni, tikėtina, kad sulaukėte neprašytų svečių. Sakoma, kad bildukai mėgsta išbandyti naujus šeimos narius ar naujus būsto gyventojus.

Jūsų nuotaika dažnai keičiasi. Dėl nepaaiškinamos nuotaikų kaitos neretai kaltiname pilnatį, PMS ir kitus dalykus, bet retai susimąstome, kad tai gali būti ir aplink mus šiūruojančios dvaselės darbas. Kadangi jau ir kvantinės fizikos mokslas pripažino, jog visa aplink yra tik energija ir visi esame tam tikrame energijos lauke, vienas su kitu susiję, galime galvoti ne tik savo mintis, bet ir perimti šalia esančiųjų, tad bildukai taip pat gali veikti mūsų nuotaiką.

Jau ir kvantinės fizikos mokslas pripažino, jog visa aplink yra tik energija.

Dažnai sergate ir ligos jūsų niekaip nepaleidžia. Dvasioms reikia energijos, tad jos sotinasi jūsų fizinio kūno galiomis, o jūs niekaip negalite pasveikti arba esate vis varginami nemigos, galvos skausmo, nuolatinių peršalimų.

Jaučiate keistus kvapus. Tai nebūtinai bus intensyvūs arba nemalonūs kvapai. Tiesiog galite pajausti, kad jūsų namų kvapas visai be jokios priežasties pasikeitė. Neprašytas svečias gali atsinešti savo namų kvapą.

Keisti sapnai. Namų dvaselė gali susisiekti su jumis per sapnus, jei neranda kitokio būdo tai padaryti. Tai nebūtinai bus košmarai, pažadinantys iš miego. Jūsų dėmesį turėtų atkreipti tie pasikartojantys sapnai, kuriuose matote jums nepažįstamus žmones, būnate jums nematytose vietose. Pabandykite, sapną prisiminę, suvokti, ką tuo galėjo norėti pasakyti, kokią žinią perduoti bildukas. Galbūt kaip tik jūs turite padėti jam atlikti nebaigtus darbus ir palengvinti kelionę į dvasių pasaulį.

Dažnas triukšmas ar keisti garsai. Neprašyti svečiai stengiasi atkreipti jūsų dėmesį į savo egzistavimą, tad gali savo triukšmingu buvimu pranešti apie save. Pasakojama, kad jie apsireiškia durų girgždesiu, indų žvangesiu, šnabždesį primenančiais garsais, oro gūsiu, nors visi langai uždaryti. Poltergeisto bijoti nereikia, nes jokios žalos padaryti negali, priešingai – jam reikėtų padėti.

Susitaikyti ar iškraustyti?

Gyvendami vis labiau materialėjančiame ir vartotojiškame pasaulyje, nebegalime pripažinti, kad ne mūsų valioje viską kontroliuoti ir valdyti. Tuo tarpu senovės lietuviai gražiai sugyveno su gamta, neneigė dvasių egzistavimo. Priešingai, sudievindavo, antgamtinių galių priskirdavo visam, kas egzistuoja aplink: medžiams, gyvajai ir negyvajai gamtai, įvairiems jos reiškiniams. Todėl gyveno kur kas ramiau. Nesibaiminkite savo nematomųjų įnamių, geriau su jais susigyvenkite, o jei tai jums atrodo nepriimtina, gražiai paprašykite išeiti. Tai padaryti padeda ir maldos, ir meditacija, tiek rūpestingas visų namų kerčių išvalymas uždegus žvakių.

Skaitykite daugiau