Bičiulių apsuptyje Irena Starošaitė atidarė savo šokių studiją

Renginio akimirka / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2018-04-13 20:39
Penktadienio vakarą dainininkė Irena Starošaitė (48) sukvietė artimiausius bičiulius į savo šokių studijos atidarymą.

Linijinių šokių varžybose laurus skinanti Irena pravedė šokių pamoką jau studijos atidarymo vakarą. Puikiai nusiteikę svečiai judėjo pagal ritmą, vedami I.Starošaitės.

Kalbėdama apie aistrą šokiams Irena visuomet juokiasi, kad tai – šokių projekto pasekmė. 2011-asiais atlikėja dalyvavo LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“ ir jį laimėjo, tačiau nė nenujautė, kad šokiai taip įtrauks.

„Dar vykstant projektui viena mano giminaitė, gera bičiulė, pradėjo siūlyti, kad galima šokti ir vienai – yra juk linijiniai šokiai. Atsiradus progai, per mano gimtadienį, ji padovanojo abonementą į Linijinių šokių asociacijos studiją. Skeptiškai iš pradžių į tai pažiūrėjau, nes maniau, kad į tokius būrelius renkasi žmonės, apsirengę džinsais ir marškinėliais, apsiavę kaubojiškais batais ir pasipuošę skrybėlėmis, – įsivaizdavau tai labiau kaip kantri stiliaus šokius. Mat kartą teko dalyvauti viename vakarėlyje Los Andžele, ir kaip tik būrelis žmonių sustoję dviem eilėmis taip šoko. Aišku, tai buvo toli gražu iki sportinių šokių, kurių mokėmės TV projekte. Tad pirmą kartą atėjusi į treniruotę nustebau: tai buvo visai ne tai, ką žinojau ir įsivaizdavau apie linijinius šokius! Čia buvo visko: ir valso, ir ča ča, ir tango žingsnelių...“ – apie pirmąją pažintį su linijiniais šokiais anksčiau yra pasakojusi Irena.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai