Bičiuliai Sylvesteris Stallone ir Arnoldas Schwarzeneggeris filme „Pabėgimo planas“ gerokai aptalžys vienas kitą

Sylvesteris Stallone ir Arnoldas Schwarzeneggeris filme „Pabėgimo planas“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-27 12:50
Net kelių kino mėgėjų kartų mylimi veiksmo filmų aktoriai Sylvesteris Stallone ir Arnoldas Schwarzeneggeris jau netrukus vėl pasirodys Lietuvos kino teatruose – šįsyk filme „Pabėgimo planas“ (angl. „Escape Plan“), kuriame vyrukai taps netikėtais sąjungininkais ir drauge gelbėsis iš saugiausio pasaulyje kalėjimo. Nors skeptikai dažnai linkę nuvertinti 60-metį perkopusias kino žvaigždes, S.Stallone ir A.Schwarzeneggeris naujojoje juostoje įrodo, kad dar turi parako ir gali žaisti aukščiausioje kino industrijos lygoje.

Filme „Pabėgimo planas“ pasakojama apie talentingą inžinierių Rėjų Bresliną (akt. S.Stallone), kuris atlyginimą gauna už tai, kad leidžiasi uždaromas į kalėjimus ir iš jų pasprunka, tuo pačiu parodydamas saugumo sistemos trūkumus, kuriuos vėliau padeda ištaisyti. Tačiau viena iš užduočių apverčia viską aukštyn kojomis – Rėjus apkaltinamas nusikaltimu, kurio nepadarė, ir yra uždaromas į jo paties sukurtą „saugiausią pasaulyje“ kalėjimą.

Čia jis susipažįsta su Svanu Rotmajeriu (akt. A.Schwarzeneggeris). Vyrai pabėgimo sąjungininkais tampa ne iš karto – pirmiausia žiūrovai gali pasimėgauti tuo, kaip aktoriai, kurie tikrame gyvenime yra geri draugai, talžo vienas kitą.  Tačiau jau netrukus jie tampa partneriais ir tik drauge jie gali įvykdyti sudėtingiausią pabėgimą kalėjimų istorijoje.

Holivudo senbuviai A.Schwarzeneggeris ir S.Stallone neslepia, kad dabar jie tokie geri draugai, kad kone kiekvieną šeštadienį susitinka pasikalbėti, surūkyti vieną kitą cigarą ir aptarti politinius klausimus. Įdomu tai, kad anksčiau abu aktoriai buvo tikri konkurentai – abu filmavosi panašiuose filmuose, abu galėjo pasigirti įspūdingais raumenimis ir tvirtu stotu, o tokios juostos kaip „Terminatorius“ ar „Rembo“ tapo tikra veiksmo žanro klasika.

„ACME Film“ archyvo nuotr.
„ACME Film“ archyvo nuotr.

Vyrų teigimu, profesinių varžybų nuotaikos aprimo kai A.Schwarzeneggeris tapo Kalifornijos gubernatoriumi 2003-aisiais.

„Vienu metu aš ir Arnoldas buvome tarsi Sodoma ir Gomora, Kainas ir Abelis – buvome aršūs varžovai. Jam tapus gubernatoriumi užsimezgė draugystė, dabar susitinkame kas savaitę, pasikalbame kaip subalansuoti biudžetą, surūkome po cigarą“, – žurnalistams sakė S.Stallone. Jis tikino, kad džiaugiasi turėdamas tokį kolegą ir draugą kaip A.Schwarzeneggeris. „Jis – tikras genijus. Niekada nespręskite apie raumeningą knygą pagal jos viršelį“, – juokėsi S.Stallone.

Naujojo filmo „Pabėgimo planas“ režisieriumi tapo žinomas švedų kino kūrėjas Mikaelis Hafstromas, išgarsėjęs tokiais darbais kaip siaubo filmai „Kambarys 1408“ ir „Egzorcistas“ su Anthony Hopkinsu, taip pat padovanojęs kinomanams intriguojantį trilerį „Šanchajus“.

Filme žiūrovai išvys ir dar keletą puikiai pažįstamų veidų. Vieną blogiečių kalėjimo sargų įkūnys Lietuvoje matytas aktorius Vinnie Jonesas, o S.Stallone ir A.Schwarzeneggeriui vaduojantis iš nelaisvės jiems talkins kompiuterių specialistu tapęs reperis ir aktorius 50 Cent.

Kiečiausios veiksmo filmų žvaigždės, dar nematyto dizaino kalėjimas, už viską didesnis noras pasiekti laisvę bei kliūtys kiekviename žingsnyje garantuos geriausią laiką kine stebint filmą „Pabėgimo planas“ jau nuo spalio 11 dienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai