Bičiulės Katy Perry ir Rihanna – įspūdingos ir ant „Grammy“ raudonojo kilimo, ir scenoje

Rihanna ir Katy Perry (dešinėje) / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-13 17:34
54-ųjų „Grammy“ apdovanojimų žvaigžde tapo ne tik 6 laimėjimus iškovojusi dainininkė Adele, bet ir bičiulės Katy Perry ir Rihanna. Merginos sužibėjo ne tik ant raudonojo kilimo, bet ir scenoje, surengusios audringus šou.

Neseniai nauja, šviesių plaukų spalva gerbėjus nustebinusi atlikėja Rihanna (23 m.) visų dėmesį apdovanojimuose kaustė įspūdinga suknelės iškirpte ir ne ką mažiau įspūdingu skeltuku. Juodos spalvos drabužį dainininkei sukūrė Giorgio Armani. Rihanna avėjo Christiano Louboutino bateliais ir buvo pasidabinusi Neilo Lane papuošalais. Prabangų įvaizdį užbaigė aukso spalvos delninukė iš „Jimmy Choo“.

Neseniai su komiku Russellu Brandu išsiskyrusi mėlynplaukė K.Perry (27 m.) buvo ne ką mažiau įspūdinga, nei jos draugė. Ji pasipuošė dangaus spalvos žeme besivelkančia, tviskančia suknele didele iškirpte nugaroje. Tačiau šis apdaras sulaukė ir kritikos – kai kurie gerbėjai teigė, kad ši suknelė visai nėra elegantiška, praneša dailymail.co.uk.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vėliau vakaro metu Katy persirengė du kartus. Įspūdingiausias apdaras renginio metu buvo jos aukso spalvos „Gucci“ suknelė. K.Perry taip pat avėjo Ch.Louboutino aukštakulnius.

Fotografams pozavusios merginos nestokojo šmaikštumo ir provokavo aplinkinius: pozavo nuotraukoms meiliai susiglaudusios, o Rihanna netgi uždėjo savo ranką ant K.Perry šlaunies.

Šelmiškumo netrūko ir atlikėjų pasirodymuose: Katy, vilkėdama futuristinį, gundantį kostiumą atliko naujausią kūrinį „Part of Me“. Šis atlikėjos šou tapo jos didžiuoju sugrįžimu į sceną po garsiųjų skyrybų su R.Bandu.

„Tai yra mano dalis, kurios tu niekada iš manęs neatimsi. Mesk savo lazdas ir akmenis, mesk savo bombas ir trenk, bet tu niekada nesužeisi mano sielos“, – lyg taikydama žodžius buvusiam sutuoktiniui, dainavo K.Perry.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu Rihanna ant scenos pademonstravo pašėlusį pasirodymą su šokėjais vyrais. Trumpais šortais ir pilvą apnuoginančia palaidine vilkinti atlikėja „Grammy“ apdovanojimuose dainavo kartu su „Coldplay“ vokalistu Chrisu Martinu.

Daugiau K.Perry ir Rihannos nuotraukų galite pamatyti čia arba nuotraukų galerijoje.

K.Perry pasirodymas apdovanojimuose:

Rihannos pasirodymas apdovanojimuose:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai