Beyonce pristatė vaizdo klipą „Sorry“ su teniso žvaigžde Serena Williams

Beyonce ir Serena Williams vaizdo klipe „Sorry“ / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-23 08:00
Scenos karalienė Beyonce (34 m.) plačiajai auditorijai pristatė vaizdo klipą „Sorry“, kuriame nusifilmavo ir teniso žvaigždė Serena Williams (34 m.).

Iš tiesų šio vaizdo klipo debiutas įvyko dar balandžio mėnesį, kuomet per HBO televiziją buvo parodytas specialus Beyonce projektas „Lemonade“, kuriame buvo pristatytos naujausios jos albumo tokiu pačiu pavadinimu dainos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mados „Oskaruose“ Beyonce paskelbta stiliaus ikona

Tačiau šį valandos trukmės filmą su Beyonce vaizdo klipais pažiūrėti galėjo toli gražu ne visi jos gerbėjai.

Dabar Beyonce savo klipą „Sorry“ pristato plačiajai auditorijai – nuo trečiadienio jį pažiūrėti gali viso pasaulio gerbėjai, tad kviečiame tai padaryti ir jus:

Nusifilmuoti vaizdo klipe „Sorry“ Beyonce pakvietė gerą savo draugę, tenisininkę Sereną Williams.

„Beyonce man pasakė, kad nori, jog aš prieš kamerą šokčiau taip, lyg niekas nematytų. Pradžioje buvo nelengva, tačiau po truputėlį apsipratau. Manau, kad tai viena stipriausių dainų albume, o filmuojant vaizdo klipą puikiai praleidau laiką, – gegužę vienoje spaudos konferencijoje prieš varžybas sakė Serena Williams. – Tai buvo nuostabi patirtis. Man labai patinka šokti, tai viena mėgstamiausių mano veiklų. Šokis mane atpalaiduoja, o, be to, tai yra puikus būdas sportuoti. Beyonce yra puikus žmogus, o prisidėti prie jos kuriamo meno yra nepakartojama.“

@beyonce ????????????????

A photo posted by Serena Williams (@serenawilliams) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai