Beyonce pristatė savo sportinių drabužių „Ivy Park“ kolekciją

Beyonce / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-01 08:51
Popscenos karalienė Beyonce (34 m.) ketvirtadienį pristatė savo sportinių drabužių liniją „Ivy Park“, kurią sukūrė bendradarbiaudama su greitosios mados tinklu „Topshop“.

Beyonce kurtus sportinius drabužius pirmą kartą apžiūrėti buvo galima ketvirtadienį pasirodžiusioje dviejų minučių trukmės reklamoje, kurioje pati atlikėja vilki skirtingus drabužius iš savo kolekcijos.

Reklamoje dainininkė pasakoja, kaip sportas ją išmokė disciplinos ir kaip dėl to šiandien ji yra tokia, kokia yra. Reklamoje taip pat trumpai parodoma jos ir reperio Jay Z ketverių metų dukra Blue Ivy.

Video kadras
Video kadras

„Žinau, kad kai esu fiziškai stipri, esu ir psichologiškai stipri, tad norėjau sukurti tokį prekės ženklą, kuris padėtų ir kitoms moterims pasijusti taip pat“, – reklamuodama savo liniją sakė dainininkė.

Beyonce linija „Ivy Park“ prekyboje pasirodys balandžio 14-ąją. Pranešama, kad 18 mėnesių kurtą kolekciją sudaro per 200 skirtingų sportinių drabužių ir aksesuarų.

Vilkėdama drabužiais iš savo naujosios kolekcijos Beyonce taip pat pozavo ir britų žurnalo „Elle“ gegužės numerio viršeliui.

Video kadras
Video kadras
Video kadras
Video kadras
Žmonės.lt
Temos:
Beyonce Stilius

Naujausi straipsniai